Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismersz ! Inkább kontinest kerülök !
Ez igaz, de csak haza kéne menni
tegnap jégesőben fasza vót ... szarrá áztam
Esőbe motorzzon akinek két annya van !
Az a baj mindenre akarom használni a motort...
Illetve s emmire sem való !


Nem-nem :) vmi határesetes kellene, ami még mindenre alkalmas lehet télig, pályázás, pici erdő, hegyek, eső... vagy leszarom az egészet és fent marad a téli, de az pályázásra nem igazán... nagyon nem...
Örülök neki, legközelebb figyeljünk jobban ezekre, ennyi max külön megírom vagy vmi
Ha fedett helyen vagy akkor igen !
Számomra sem volt maradandó sérülés !
Esőben is jó? :)
Csak is K3 !
Telefonszámon ország világ tudja, de ott álltunk egy órát és vártunk, de ezt jó egy hónapja már elrendeztük, én már elengedtem ezt a történetet is... mindenki mindent tudott, ott volt, tényleg legrosszabb esetben ilyenkor telefon, akarok vmit intézem azonnal :)
Igen , egy órát késtem , és más is kérdezte itt hogy pontosan hol , csak arra már nem íródott semmi !? És ha tudtuk volna merre menjünk 1 óra késés után megtettük volna elhiheted , és nem egyedül keresgéltem volt még két kolbászoló keresgélő ZZR !
mindenre iS
Gumit ki mit ajánlana? Zümire? Vmi tényleg minőségit, pályázásra is, túrára is, hegyekbe is, esőbe is... tudom sok...
Nekem van. De persze mindenki ugy védi a motorját ahogy akarja.
Mikor megvettem, nekem is volt fent, az volt az első, hogy levettem, de nincs ezzel baj, kinek mi , mint mindenben :) nekem nincs rá igényem
Különösen, hogy nem ahhoz kell rögziteni főként. Ha gondolod most megnézhetsz egy bukógombás sérült motort, mi kárt csinált a bukógomba, és mit védett. Pedig kapta rendesen az érzést, jó része lekopott. Ez is csak egy fajta sztereotipia. HA tipus azonos minőségi gombát veszel többet véd mint árt.
Jó bizony, arról nem tehetek hogy ki volt írva 10 óra tali, te meg 1 vagy 1 óra múlva jöttél :)))
Jó volt a múltkori is !