Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a részletes leírás, akár egy marketing anyag is lehetne... 😉 Nagyon jól megszövegezett és pontosan azokat a részleteket emeli ki, amik engem spec. érdekeltek.
www.darazsgarazs.hu
Ilyen Japánban egy ZZR1400 találkozó ! 😉
Zzr 1100 C 1990 minden alkatrésze eladó.
2001 óta forgalomból kivonva.
Svájci papíros váz, vámolva.
Teleszkópok új szimmeringgel,olajjal.
Féktárcsák (EBC) váll nélkül. Kopás nem mérhető.
Kipufogók gyári (balos a hegesztésnél vágva), tükrök, lámpák, idomok, zárszett,ülés, villahidak, kormánycsutkák, plexik,kezeloszervek,kábelköteg,lábtartó konzolok, kerekek,rugóstag,stb.
Blokk,karbi,hűtő, légszűrőház, műszercsoport,leömlő elkelt.
Képet tudok küldeni mindenről.
Az brutális ahogy 250-től még mindíg félelmetes a gyorsulás ! Nincs olyan hogy vége ! Csak a leszabályzás szab határt a képzeletnek de az sem a megszokott egyszerű módon , hogy csak kigurul bólintás nélkül ! ? 🤫
Attol még gyári marad😃
Az enyémben minden a gyári , tehát a legelső generáció /kezelhetetlen vadállat gázreakciók ,stb./leírtak szerint . Szerintem pedig , HA AZ EMBER MEGTUDJA ÁLLNI egészen szelíden is lehet motorozni a bivallyal ! 🤔
Nem tom mennyire bonyolult a dolog, enyémbe is át van irva de a vége nem változott illetve nincs benne low fokozat
Ivan 350 dolcsiert megoldja. :)
Kiiktatjak. Atirjak az ECU programot. Igy keress ra: ZX14 ECU flash.
Ugy ertettem vonatkozik e ra a torveny vagy nem. Persze tudom hogy tud tobbet mint 300.
JKBZXT40ABA 😉
Nekem ezzel a feladattal kell megbírkóznom a 2006-os első Gen1-es ZX40A-val ! 😇
Ugyan azt írták róla mint a 2006-os Zzr-ről , hirtelengázreakciók , kezelhetetlen ! Ezért 2008-ban finomították a Zzr,ZX14 gyujtástérképét a befecskendezéssel együtt !
Azt faragták a Hayabusa válasznak !
Azt tudom.
Ment mind a barom !
Mert mi volt 12-essel?
Tud menni mert ötödikben is tudja 299-et illetve usa oldalakon olvasni 335-öt is gondolom valahogy kíktatták a tiltást?
Az hogy ZX14 megy e többet nem tudom de törvény a 186 mph tiltás pont a Kawa ZX12 miatt.
Mindenképen ! 😇
Akkor pláne felesleges neked.
Sőt ,sajnos azt is tudom mivel jár ha ennyivel perecel a ríder ! 🤤 👩‍🦽
Sztem nem érintené különösebb megrázkódtatásként. Nem nagy élmény lehet folyamatosan annyival menni. Neked meg mindegy lenne, mert sok helyen ugyse tudnád kiaknázni azt a pluszt:)
Az már teljesen mind 1 ! Csak szarul esett volna ha csak az enyém fejezi be 5.ben 300-nál , az Amcsik meg vígan duruzsolnak még egy 5venest ! 😇
sztem tökmindegy, hogy 300 vagy 330 környéke:)