Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Tudna valaki segíteni.
Van egy elvileg 600 cm3-es 1992-es ZZR. De nekem picit fura az előélete. Elvileg 1997-ben honosították, és már akkor ezekkel az adatokkal
Típus: ZZR 400
Cm3: 600 Cm3
Teljesítmény: 63 kW
Vázszám: ZX600DE (KHI)
Motorszám: ZX400K
Nos ez rohadt fura, mert se a 400 se a 600-as ZZR gyári adataival nem stimmelnek az adatok.
Illetve a villánál nekem nem tűnik túl gyárinak a hegesztés. Nektek mi a véleményetek, esetleg találkozott már valaki ezzel a motorral?
Eszméletlen ! Mèg az az ember is kiváltságos , aki csak felületesen ismeri ! 😉
A művészúrnak komoly rajongótábora van (velem együtt). Nálam már maga a műterme is megér egy misét ... 🙂
Eh, két fotó lemaradt.
Nem, ezek külön-külön létező építések.
A sorhat Z900 kapott két extra hengert.
A gyárilag hathengeres Z1300-ból csinált V12-t úgy, hogy egy másik ugyanolyan blokk hengersorát betette az elforgatott eredeti mellé. Azért nem 2600 köbcentis, mert rövidített a löketen, a gyári főtengely helyettesítője a 750-es háromhengeres kétütemű H2-ből származik, egyedi hajtókarokkal.
Hasonlóképp csinált évekkel korábban V8-at a KZ900-ból, bár ott nem kellett spéci hajtókart gyártani.
Akkor itt most a kz 1300-ra rá rakott egy Z1 hatost ? 🤔
(Főleg) motorokkal, de szerintem nem 30 éve, hanem minimum 130 éve. Bár annyi mindenhez, amit csinált, még az is kevésnek tűnik ... 🙂
Nagy mágus, az biztos, nekem legalábbis nagyon bejön.
Allen Millyard? Na, az a faszi nem a "cseh kettőt" nézi. Nukleáris energetikai mérnök a fószer, hobbiból kb. 30 éve motorokkal babrál.
Mondjuk a KZ1300-at és a hat/nyolchengeres Z1-eket nem tudom neki megbocsájtani, az kb. a Mona Lisa kisminkelésével egyenértékű :D
Micsoda " pihent zseni " emberek vannak a világba ! http://youtu.be/FnXUx4cYdHA Z2300 ccm V12 Kawasaki ! 😉
Jól megnézték mi berreg a Kawába ! 🙃 http://youtu.be/XjGwaKkvi9Q;t=53s
Igen igen úgy a jó 😂👍
Persze elöl-hátul Metzeler K3 !
De reméllem használsz gumit állítóllag úgy biztonságosabb 😂 😂 én gumi nélkül rá se nézek 😂 😂
Más , de az nagyon ! Hát még ha azt is elárulom hogy mosás után néha nyomtam egy puszit a farára , vagy a tükörre !? 😂
Se kevesebb se rosszabb nem vagy ez miatt csak más. 😊
Segitsek? Csiri pöri savi ubival. Ari aji karira. Na, van még hova fejlödni 😂
Mondjuk te ugy is nézel ki hozzá 😂
mocikaaaaa rózsaszin tangában 😅
Na ugye !? 😉 Ha ezért kevesebb , vagy rosszabb vagyok , nem bánom , de így már akkor sem érzem magam /egyedül /! 🙃
már, hogy pöri, mint pörkölt? szerintem sosem mondtam, ki, hogy pörkölt mindig pörinek hívom a motort meg mocinak van még hová fejlődnötök az új magyar nyelvben ómagyarok 😂
semmi(kezeit széttáró) én is mocinak hívtam a mocijaimat 😆 Ezzel legfeljebb csak egy-két ostoba fajankónak szúrtam a szemét de azt meg élveztem 😅
Éspedig ? 🙃
Mocinak semmiképp:)
Köszönöm.

Törcsi, mint törölköző? Vagy a másik, aminél meggyullad a fülem: a párom. De ami mindent visz: érzékenyítés, túlhatalom, stb.

Ezek ráadásul még magyartalanok is.
Benne van, de ha kell emlekezteto es nincs konyv keznel, szolsz, segitek.

Ja, a pori is ilyen. Csak csuklobol a lenti felsorolas jutott eszembe.
A törlés menetét nem tudtam !