Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a ZZR ! 😉
Ugy emlekszem ugyanaz a negy CVK-D36 van mindketton, de vannak elteresek (subertu, effele)
E-hez van karbisor a baboon.eu-n most (holland bonto) es nem egy okor ara. Persze hasznalt es foglalkozos, de ket szettbol tuti ossze lehet tenni egy mukodot. Ha szar lenne, nem tettek volna fel a webshopba.
Sziasztok! ZZR 600 E -hez keresnék bontott jó állapotú karburátort,az enyém teljesen tönkrement és így nem tudom használni a motort! Esetleg tudja e valaki hogy a D és az E karbi között van e különbség? Köszönöm a válaszokat!
Verhetetlen , nincs szebb motor szinösszállítás ennél ! 😉
Eléggé ahhoz hogy feltegxe az ember. Az egyiket én boritottam feel aton csúszás nyomok vannak, a rendszeren lévőt meg én vettem mert volt tervem sport kipuffra alakittatni. Palást csere megoldaná de ezeken max másik dobot lehet gyártani
Mennyire sérült? Nekem most egy 4:1 Remus rendszer van rajta, és ahelyett szeretnék 4:2t....
Köszönöm, Nekem is ez a kombináció tetszik a legjobban 🙂
A legszebb ZZR-ed van amit valaha kiadtak , a narancs -lila ! 😉
Nekem is csak sérült gyári.van
Sziasztok!
ZZR1100D-hez keresnék 4-2 kipufogó rendszert. Nagyon örülnék ha lenne valakinél 🙂 köszönöm
Ti küldtétek ! 😉
Akkor te se nagyon voltál megelégedve a suttogással !? 😃
Három volt motorom is ott volt. Két Bodis egy Akra 😁 😆
Jó hozott anyagból könnyű maradandó anyagot produkálni ! 😉
Jók a képek 😊
Akkor orulok, hogy nem a mi utcankban volt a talalkozo.
A tegnapi ZZR 1400 találkozó nagyon jól sikerült ,köszönet a szervezőnek ! 15-en tereltük a ménest Tihanyba , több mint 3000 ló ! https://www.sportmotor.hu/vide... gyönyörűek voltak így együtt ! Érdekes volt látni , hogy több márkatársamnak is kevésnek bizonyult mind a 210LE mind a 300km/h-ás végsebesség tiltás ! És még többen voltak elégedetlenek a suttogàssal , amit többségben Bodis-sal és "Aprókaviccsal" igyekeztek orvosolni ! 🙃 😁
Holnap ZZR 1400 találkozó Tihanyban , a Gödrösi szabadstrandon 11h-kor , remélem jó idő lesz ! A másik oldalon 10h-kor Szántódról indul a Balaton kerülő túra ! 🙃 😉
Szia! Telefonon a megbeszéltek szerint holnap 07- kor megyek hozzád ! 😊
Szép jó napot Mindenkinek!

Van egy motor tartó/emelő állványom. Motorhoz kaptam, de már nem használom. Kerekei kicsit megviseltek, de használható, esetleg ki lehet cserélni őket. ZZR 1400-hoz való, nem tudom más típushoz használható-e. Szerintem a tartó csavarokat át lehet fúrni máshova.
Ha valakit érdekel dobjon egy SMS-t.
203465562
(Telefont nem mindig tudom felvenni.)
Holnap nem esik ? Csütörtökig egyfolytában azt írja a mete-urológia ! 🙃
Amikor itt lesz az ideje. Nem sietek sehova. Holnap nem esik lehet rotyogózok egyet. Azzal is jó. 😇
Mikor ? Csütörtökig egyfolytában eső ! Tegnap lemondtak minden betonozási munkát , egyszer csak valaki kitalálta mégis betonozna ! Szakadó esőbe mentem ki a Domus udvarba , targoncával kübliben hordták be egy csarnokba ! Gondolhatod mire a 8m/3 behordták este lett ! 🥺