Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A sörözést most hétvégére tervezed? Ha igen akkor holnap körbe telefonálok az elveszetteknek
ne aggódj, csak annyira fogok a közeledbe ülni, mint a multkor. kapod majd megint az ívet Te! Szelíd motoros! (megvan még?)

szegény R6! csak ennyi a vége?
Kíváncsi lennék a csapatra!Mikorra van betervezve?
Végsebbesség 39km/h.
aza...... sztem ne is ülj a közelembe.
Akkor eddig májk, wicc, lacika (őt meg sem kérdezem:P). Szóljon aki jön, listázzunk mint amikor még gyerekként járkáltunk inni. 1 éve.
Ja mellesleg írom ide is, hátha érdekel valakit:
ELADÓ A TINININJÁM! érd: wicca92@velvet.hu
Eddig mindig ott voltam szval most is
Hogy mit akarsz TE lerendezni?!?!?! nem tudom, ismered ezt a számot:
http://www.youtube.com/watch?v... ?
1-2 havonta szoktunk motoros sörözést csinálni. Néha eldurvul, akkor eltart egyeseknek reggelig. De sztem mindig jó, azt hiszem ezt megerősítheti mindenki aki már volt. Eddig az izsáki úti korona pizzéria volt a helyszín, most nemtom keressünk-e újat, elég korán bezárt a legutóbbi alkalmakkor... Szívesen látunk! Joseee, jelentkezzé, mert neked megyek sörökkel!
Wicca, akkor jössz? Lerendezzük élőben....
Szia!
Milyen sörözés?Szívesen megismerném a kecsói motorosokat!
hülye
No émbörök! Asszem eljött az ideje egy újabb közös sörözésnek! Krisznek most volt nemrég szülinapja, Wiccáért se büntetnek már pár hete én is szívesen látnám már a randa pofátokat, szóval igyunk! Nagyon jó lenne Marciék is bejelentkeznének, Sanyilék, Janamék, Csipeszék, Szilvi, szösziék, JOSEEE, újoncok MINDENKI jöjjön!
Sziasztok!
Új HJC CS R1 Fang eladó!Sosem volt használva,még felpróbálva sem,annyira kicsi lett.D gyűrűs csat,karc,pára és szerszámmentesen cserélhető plexi,orrvédő,sisakzsák,kivehető-mosható bélés.M-es méret.Ára:26000Ft
+36-20/974-1680
Wicca sajna nem kaptam meg az sms-t de szivesen megnéztem volna hogy nyomod a kawát!
Nem baj remélem lesz még bőven rá lehetőség!
Aztán csak ügyesen!
akkor mondd azt hogy fél óra mulva odajössz hozzánk, ne azt hogy mindjárt. de nem akarok veszekedni, így is veszekszek mostanság eleget...
igen, mert össze kellett pakolni, mivel indult Ő is. nyilván hagyom rá, amikor én motoroztam...
boldog húsvétot minden kedves hölgyeménynek , és sok locsolót!
aztmondtad mindjárt odajössz, Rohi már indult, én mondtam neki hogy várjunk meg téged, vártunk, kijöttél és megindultál Pappékhoz, nincs miről beszélni igazából. :( Arról nem beszélve hogy lementünk Tősbe is utánna aztán nem akartunk este hazajönni
köszi a képeket
jo hamar eltűntetek a pályáról
Okés
5-10 perc és leszek skypeon :)
Msn, vagy Skype lécci, küldök valamit...
na majd akkor gyere ki a hóra!

igen igen igen imádom, boldogvagyok, leírhatatlan
Most könnyen nagy a szám, biztonságban vagyok. Majd ha közeledik az idő, úgy leszek egyre szerényebb.
Komolyra fordítva, a 10-essel is mentél?
Nagyon nagy a szád, majd fogsz Te még sírni

Jana írtam ma smst neked, ugy tűnik nem kaptak meg (szarakszik a telom). Voltam ma kinn gyakorolni, kihozta a Laci a motort. Fall in love úúúúúúúgy elfáradtam, hogy csak na. de iszonyat jó volt