Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudod, hogy mit hagytál ki...
Köszi
Hűű mennyi motoros volt a városban, tökjó volt integetni jobbra balra
Csöcsi!
köszi ,hogy hívtál . már nem olt kedvem kimenni. inkább döglődtem itthon
boldog szülinapot!
Szia Szilvi!

Köszönöm Szépen!
Krisz! Boldog szülinapot!
lajosmizsén szürke yaris-ból mérnek a kutyák! óvatosan!
Elképzelhető . . .
ma valaki megy pályára ?
én bizony nem papa!
de milyen volt a randi? nekem gas , értékelhetetlen volt ez a szegedi megmozdulás...
Valaki tudja hogy az IXS sisakról hogy kell levenni a plexit? Eddig négyen próbálták, senkinek sem sikerült, letörni meg nem akarom...
Csak azért írtam, mert akkor van pont jóidő.
Számot köszi, Lacika leadta du.:)
Hazajöttem most éjszaka Kiskőrösről, sötét plekóval, hát, este még nincs tavasz.
Sziasztok
akinek esetleg megfordult a fejében hogy felmegy holnap holnapután a motorkiállításra akkor inkább elmesélem hogy mi volt.
kb 4ed 5 öd akkora területen mint az elmúlt években ugyanis az a pavilon helyett a d ben volt mert az a ban a tuning show van 1900 a moci kiállításra a belépő inkább költöttem volna benzinre. se streetfighter show se normális akciók bukót mentem venni 100 000 alatt nem találtam d gyűrűset csak shark arai meg agv sisakot találtam se hjc se shoei se suomy van suzuki kawa ktm és bmw meg ducati stand és kb ennyi az egész nem éri meg felmenni. a kerepesi úton a bikers13 ha jól emlékezem az üzlet neve ott vettem hjc bukót ezen a héten 15% akció van rá.
(jah 2 jó dolog van a motorkiállításon
Talmával csináltunk egy fain képet :)
és 65 ért van pilot power 2ct a legújabb michelin az meg 71 ért párban.
Jó hétvégét mindenkinek és jó motorozást:)
gyáva nyúl!

www.raptordob.hu itt fennvan a száma :)
Ok!:) De az a lörinc gumi?
Más: Raptoros Csabi telszáma kéne! Ugye gyárt még dobokat? Tudnék neki kuncsaftot...
Miki
Hidd el az már a ladánybenei úton van mész kb 1km ert és jobb oldalon lesz egy szép kerítéssel egy gumis. a műhely tetején meg van/volt egy felfújható Cepelin. Biztos ott van gurulj ki arra....
Srácok! A Lörinc gumi az most a körforgónál van, vagy a ladánybenei úton? Mert én tegnap felhívtam egy ladánybenei úti gumist, mondta náluk motort nem, és mondta az a lőrinc, de az meg cím alapján legalábbis nem a benei úton van...
Jó volt nagyon nem csúszott és jókat lehetett menni, tapadás hibátlan, de azért még okosan kell!
naa végre jó a hozzáállás! holnap nem jó,megyek szegedre suliba.ott is alszok :) de hangyon akarsz edzeni,lehet hogy délelőtt be tudok menni.attól fugg mikor kell indulnom.9kor csörögj rám.
Öhhmm,, ez vonatkozik a focistákra is?
Most még hagyom a régi gumát kicsit, de ha az új felmegy, felmegyek én is. Persze szigorúan iskolaidőben...
Holnap én mennék edzeni egy órát, de tényleg lájtos 1 órát, bemelegítőnek. Jövő héttől mehet élesben.
az tök jó. na ha jövőhéten kész lesz a motor nyomhatjuk hétvégén. nem csúszott? tapad már rendesen? már ma is mentem volna,csak várok hogy csinálják a motorom. láncszett fékbetétek,levegőszűrő, szelephézag és társai. :)
Ja és amúgy a kamionosok közt is nagy az összetartás!
Sziasztok!

Lacika,már lehet a pályán küldeni! Ma voltunk kint igaz én csak az elsö félénk köreimet gurultam le,hogy mégis leporoljam a gumikat de rájöttem hogy csúnyán el kell kezdeni gyúrni a mocizásra mert 8-10 kör után leszakadt a csuklóm!
De amugy már nagyon kellett!
szerintem a sportolók között is megvan ez

Miki hogy áll a tavasz? lehet hogy jövő hét végére menetkész a motorom, lassan ideje lenne gurulni egyet a pályán úgy érzem. ma is nagyon szép idő volt. csak fosok ,hogy az beton még azért hideg. fölöslegesen nem akarom megint leamortizálni magam. bizonytalanra már nem adok
Ilyen vajszínű nadrágban volt? Akkor én is találkoztam vele!
Amúgy köszi azért, h rámírtál!