Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hétvégi sörözéssel mi lesz?
"Nőt nem ütünk meg, nőt nem ütünk meg..."
távolra. a színtévesztés nem játszik. az a férfiaknál gyakori a számokat is látom a baboskönyvbe. május 27.én kiderül mi lesz, de előtte még lesz a zmne-nek az alkalmasságija, az jobban foglalkoztat egyelőre, várom már nagyon
kontaktlencse, rövidre vagy távolra nem látsz? baboskönyv? - abba okés minden?- csak azért, mert a rendőrtisztinek van ám egészségügyi feltétele nem kevés, s olyan dolgok,amikre az ember nem is gondol:S nálam pl a baboskönyv, színtévesztése tett be az ingyenes kamion jogsimnál:S

a gumi azért érdekelne, mert úgy tudom IRC van rajta gyárilags kéne majd vennem vmi gummát, s találtam jó árba IRC-ét.
szemüvegbe nem valószínű. a kontaklencse bejátszik. miért?
Őszintél? fogalmam sincs a gumiról már nincs itthon a csöppöm :( :)

Zzrs, megköszönném
Lassan kész a mocim és akkor mobil leszek.Szívesen elmondom a személyes tapasztalatom,illetve véleményem,hogy miért nem érdemes a mai világban rendőrnek lenni.
Viki jól emléxek, hogy valaha láttalak szemüvegbe?
apropó, a kis Ninján nem IRC gumik vannak?- ha igen, mesélhetnél, hogy menynire tapad, illetve csúszik meg a kanyarokba
Vkinek lenne kedve ehhez?
érdekes. ha egyszer ráérsz mesélhetnél ezekről a dolgokról, érdekelne :)
Szia!
Én is oda felvételiztem,sikerült is.Sajnos.Pszihón felmerülő kérdések:
"Örömöt okoz-e ha egy bottal leveri a virágot?"
"Óvodában bántotta-e a kislányokat?"
Meg még pár ilyen buziság.Ha rám hallgatsz akkor se mész rendőrnek ha oda vesznek fel.Faterom is az volt,meg apósom is.Még mindig ismerek egy tucatot közülük.Undorító egy hely.
a katonaság a cél, a rendőrtiszti csak egy b) terv. majd elválik mi lesz Ha mégis motorosokhoz kerülnék, az tuti, hogy az első, akit igazoltatni fogok, a Miki lesz
oksa

És amúgy ha minden igaz jövő héten hívlak majd idom ügyben!
A szihésre de kíváncsi lennék...
tuti felvesznek,hiszen mindenki rendörnek születik csak van aki továbbtanul!
ráadásul még nő is vagy!
Benzincső! És motoros rendőr nő leszel?
huhuu, meg kell osztanom Veletek is! Ma voltam a Rendőrtisztin fizikai alkalmasságin, éééés hiperszuperalkalmas minősítést kaptam megvan az öröm. már csak a pszichologiai meg az orvosi van hátra :) na meg persze az érettségi de egy lépéssel közelebb vagyok
Jaja
Melóm mire gondolsz?Az olajfúrásra?
Kurva jó melód van.
Quadosok!
Ha valaki-"k" szeretnének edzőtársat short-trackben akkor én vagyok hétfőtől ,Kecelre megyek ha valakit érdekel:tel.0036704096926
csákó!
Utólag is boldog névnapot csipesz!

Tud valaki valamit erről a vasárnapi közlekedés biztonsági napról ami a gokarton lesz? Krisz esetleg?
Sziasztok ! Köszönöm szépen a köszöntést és üdv mindenkinek !
Boldogat Csipesz
Csipesznek Boldog Névnapot!