Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sörözés sztem most kilőve. Nekem legalábbis most nem jó, nem tudom szervezést más bevállalja-e.
Boldog névnapot Csipesz!
Sok Boldog Névnapot Csipesz!
Csipitó!
Nagyon sok boldog névnapot kívánunk neked! Timi&Jana
Halllllóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Csipkerózsik
a álmát alussza a héten mindenki rajtam kívül?
Hy mindenki!
A múlt szombati elmaradt sörözés ezen a héten be lesz pótolva?
A szombat jó is lenne!
tudomásom szerint kerekegyháza és környékén kellene ez ügyben szétnézni.az én mocimat3 hete egy citromsárga zsigával jöttek éjszaka mustrálni rézbőrű példányai az élővilágnak,első éjszaka csak a rendszámot szaggatták le,és el is vitték. még egy héten belül 3szor jöttek próbálkozni.
megoldásnak a pitbullt és a riasztót találtam,na meg a maroklőfegyvret.szerencsére még ez utóbbi nem került használatra.
Kecskemétiek!
hol tudok délután esőkesztyűt venni? Akár munkavédelmi ,vagy gagyi is jó. Vácig kibírja az a lényeg... Úgy látom nem úszom meg eső nélkül...
tudtam én
Szeva mindenkinek!
Basszus most olvasom, hogy mi van! Ez kurva komoly! Hallod Zsolti ha tudok segíteni szólj!
én is szeretlek

A motorlopáshoz: 100% hogy célirányosan mentek, mivel nem volt kerék rajta ha jól olvastam. és mégis el tudták vinni. szóval tudták azok a köcsögök hogy miért mennek szerintem
Sajnálom remélem mihamarabb megkerül.
Szerintem megéri hirdetést is feladni..
pl sv 650 et vennék alkatrésznek (kevés lóvéért).
vagy csak simán egy pár helyre hogy sv 650 et vennék.
Sajnálom a motorodat szerintem is gondold át ki akar ártani neked, mert elég valószínű, hogy tudták mi van ott.
Remélem előkerül!
csak kicsit, na jó nem
Nem vagy kívülálló, Lacikát is szerettük mikor nem volt motorja
Rohadjon le a fasza az összes ilyen gecinek amelyik baszik megdolgozni érte.Szorítok,hátha meglesz!
Remélem meglesz!
De lehet,hogy tudták,hogy miért mennek?
Motorlopás! Aki tud segítsen! http://href.hu/x/bzz2
Büdös kurva élet...
helló mindenkinek!
Hajnalban ellopták a motorom 2000es év.Sv650 es motor volt.feltörték a garázsom és kerekek nélkül vitték el..mivel a festőnél vannak a felnik...szóval ha valaki lát valamit kérem jelezzen!fényképeimnél látható a motor...(Rendszám:UFM-353)
Tel:0630/978-4059
Segítségeteket előre is köszönöm!
Azért remélem ezen nem csodálkozol. Itt egyedül én vagyok kivülálló...
Most látom csak, hogy benne vagyok még a kis csapatban
Szia!

Semmi gond az Akrával, csak nem tetszik (túúúúl hosszú), kicsit vérmesebb hangot szeretnék. Ha minden igaz, hamarosan Raptorom lesz
Mi a gond az akrával? Vagy miért adod el?
Kawa Zsolti köszi de meg van a helyi/városi kawa beszerzés
Valaki megy ma a pályára? akkor kimennék szurkolni