Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mindig mondtam, hogy vigyázni kell a tejes autókkal!
Jah, és egy tejesautó jött ki elém.
Jövő héten jön a kárfelmérő.
Szia!
Alakul,csak beszoptam a festéket,a gyári kawa bordót nem lehet kikeverni,mert az egyik összetevőjét az unijó betiltotta.Ezzel szoptam pár napot.Mindegy,találtunk Honda torino redet,az hasonlít a legjobban rá,most azzal próbálkozik a mester,remélem a 7 végén elhozhatom az idomokat.
Hali!
Hogy áll a fényezés?
Oksi,remélem már csak 2-3 hét és kész az én vasam is.
Igen, majd májusban elkezdem szervezni, és mint a múltkor, lehet majd jelentkezni! Jó lenne idén elérni a 40 főt majd.
Köszi az infót!
Ide amúgy mehet bárki?
Nálam a rendőrséggel nem lesz gond, ez már tuti. A biztosító is azért jó, mert ismerek több fejest, már épp a kárszakértőt intézik. de erről a témáról többet fórumra nem írhatok.
Remélem minden rendben megy majd, most legalábbis úgy néz ki.
nem akarlak elszomorítani de azzal a papírral ,az igazolással nem mész szerintem semmire én is benyújtottam és kérik azóta a jog erős rendőrségi határozatot..:S az meg a rendőrségnél hetek hónapok:S
Na helló mi?!

Miki! Jobbulást neked meg a motornak is!
Remélem lesz motoroztatás megint mert fasza volt tavaly is, de addigra csináltassad azt az R6R-t! Ha van valami gurulás, irkáljátok a fórumon.
Ja és csá az új arcoknak!
http://kecskemetitv.hu/hun/sa_...

Itt van nagyjából. Ha visszanézel a fórumban dátumilag tavaly július elejére, ott bővebben is van.:)
Szombat-vasárnap szép, motoros idő lesz!
Jó sztem a holnap du, de ezt velük is meg kell beszélni!
fasza! Miki holnap délután tudunk menni a motorért az ok? tesóm akkor ér haza. max nem megyek be edzésre, de holnap elintézzük

tényleg te nagy időszakértő hírében állsz. mit mondasz szombat/vasárnap? ha jól emlékszek eddig általában neked volt igazad (mindig ) de úgy csináld, hogy ha pl szombat, akkor vasárnapot mondj, nehogy az legyen hogy csak azért is vasárnap megyek
Gratulálok,ez jó hír,hogy a zsaruk kiadták a papert.
Amúgy mi az a júniusi gyermekmotoroztatás?Nem rég óta vagyok kecsói,kis infó kellene.
Köszi!
Hírek májkülről:
ma voltam a rendőrségen, kiállítottak a biztosító felé egy igazolást, ebben is azt írják, hogy az autós nem adott elsőbbséget. mehetek du kárigényért.
A másik jó hír (talán), hogy ugyanannál a biztosítónál vagyunk, ahol sok a jó ismerős, így talán nem fognak szarakodni. Vagyis nagyon bízom benne. Most nagyon bízom benne, hogy június gyerekmotoroztatásra már újra lesz építve a vas.
Stabilabb, mint valaha.
hát....gondolom elég repedezett lett, nem?
Tudom! Úgyhogy vmelyik idei Yamaha GP motor fényezését tervezem rátetetni, csak úgy a magam szerény módján. De még kiderül, milyen idom lesz rá.
Lacika, nem volt rá időm, holnap?
Wicca, mi bajod most meg a plafonnal?
Csak nézelődni ! Még nem volt időm foglalkozni a motorral .
hellóó, szombat gokartpálya?
Sziasztok ! Májki nem ér utánozni .
juuuuuuuuuuuuujjjjjjjj vigyázz Májki, rád ne szakadjon a plafon, nem lenne jó még egy baleset
neked nem kelet volna a motorodért menni? nem híttál. vagy megoldottad?
Nincs már ami motiváljon látod. Felmegyek egy babettával.