Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem érdemes lesz, az oldalukon azt írják, hogy 10-18ig tart majd. Van róla cikk a mai Petőfi Népében.
Sziasztok!

Mit tudtok erről a Talmás-gokartpályás rendezvényről?
Érdemes lesz kimenni rá? Mert ahhoz képest hogy ingyenes,elég jónak ígérkezik.

Üdv mindenkinek!
SZIASZTOK!

Orgoványi Motor, Quad, Terepjáró találkozó. A részvétel ingyenes, a szervezők mindenkit szeretettel várnak! Ügyességi pálya, sárdagasztás (SARASOK) , autótaposás, sörivó, blokkhajító, borszívóverseny. Büfé, egész napos motorozási lehetőség kijelölt pályán (2000m)

Várunk minden enduros (SM),quados, fórumos kollégát, kolléganőt
http://baon.hu/bacs-kiskun/kek...

Nem ismertem a srácot, de résztvétem a családjának, és a hozzátartozóinak.
Ha kicsit utánaolvastok, akkor olyat is írnak, hogy a mentő ütötte el,
aztán, hogy a robogós kanyarodott a mentős elé :S

Vigyázzatok magatokra.
Helló!
Kecskemét után a régi 5-ön, van jó pár gumi égetés nyoma Kiskunfélegyháza felé :)
ja izé. most olvastam végig rendesen. nem motoros. de nagyon profin űzi :)))
én tudok én tudok!
Üdv!
Ha ismertek olyan motorost, aki meg tud csinálni egy profi webshopot szóljatok! Az egyik helyi kereskedésnek kellene, cserébe több százezer forint értékű ruhát adnának, de ezt majd leegyeztetik!
Sziasztok ismerős valakinek az

UED-202

Forgalmi rendszám vagy valaki ismer olyat aki elhagyta a rendszámát? szerintem a mai napon. Enikő most találta meg.
Nálunk át lehet venni...
Üdv.:Árpy
Szia
Örülök hogy jól sikerült a ti nyaralásotok:)
Sajnos nekünk mostanra sikerült a szabadságot intézni.... 2 éve ahogy voltam akkor pont Senj-Zadar útvonalon mentem végig de autóval már a gyomrom is felfordult a sok kanyartól akkor kitaláltam ha legközelebb motorral megyek :) Mi pénteken szeretnénk menni mert még Pénteken dolgozom... délután lemegyünk Kanizsáig és akkor ott van megbeszélt szállás.. aztán szombat reggel indulunk tovább... remélem nekünk is jól sikerült.

Még mindig várom jelentkezését ha valaki szeretne jönni Horvátországba... nem eszünk embert jelentkezhettek:D:D:D
Üdv.:Árpy
Sziasztok!
Matricákat készítek kérésre! Felíratokat, japán és kínai jeleket,motor emblémákat stb.....Képeket megtekinthetsz az adatlapomon!
Ha érdekel,bátran:
MSN: gubazoltan15@hotmail.com
E-mail: mitozozi@citromail.hu vagy
mitozozi@freemail.hu
Érdeklődést msn-en vagy E-mailben kérlek!
Üdvözlettel:
mitozozi
Az király.
A képek nem jöttek meg.
Melyik címre küldted?
Pár apróságot leszámítva minden zsír volt.
Végig jó idő volt, a motorok is rendben voltak, tök jó szállásokat találtunk (15€), jókat ettünk és a Karlovacko is még mindíg jól esett. Nálam ez az egyik legjobb sör amit eddig ittam.
Ja és rövid volt!

Cseszneki képeimet megkaptad?
Látom hazaértél!
Milyen volt kint?
Kár, hogy nem jöttetek velünk. Pár napja jöttünk haza. Fasza volt.
Ha tehetitek motorozzatok végig a Senj-Karlobag útvonalon. Nekem nagyon bejött.
Kérdezted múltkor, hogy a 700 km-t egybe akarjuk-e lemotorozni.
Nos kifelé megszakítottuk Letenyénél, de hazafelé lenyomtuk a 730-km-es Murter-Kecskemét utat egybe. Sok megállással 10 óra alatt sikerült. Ki lehetett bírni.
Ez az utánfutós dolog jó ötlet....
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne felétek hogy, hétvégén szeretnénk Horvátországba menni és autóval megyünk de akivel mentünk volna 2 fő, visszamondta és így most van 2-3 hely az autóban ha esetleg valakinek van kedve jönni szóljon. Így az 1 főre jutó benzin és szállás költség azért jóval alacsonyabb mintha külön mennénk. Motor szállító futón szeretnénk a motort/ motorokat kivinni hogy ott bírjunk motorozni. Ha valakit esetleg érdekel a dolog jelezze nekem vagy az Enikőnek.
Üdv.:Árpy
ilyenre nem is emlékszek... mondjuk mindegy annyira nem gas
Nem mintha Te akkora pacsikkal fogadnál engem ha látsz, de ettől függetlenül én azért köszönök ha látlak. Ma láttalak is elbandynál, nem néztél rám, így nem is mentem oda köszönni, azok után amikor GébXr-el beszélgettem, neki köszöntél, nekem nem, szerintem nincs is miről beszélni.
csá
látom köszönni nem divat
Köszi, jók lettek a képek! Nagyon tetszenek!
Holnap délelőtt megyünk ki a pályára, ha van kedved, gyere ki fotózni, motorozni!
Sebaj, azért köszönöm. ;-)