Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Krissz, légyszi majd told már át a képet, amikor a Csabit majdnem lerombolom az nagyon tetszik! köszi!
Helló Srácok!
Augusztus 22.-én Kalocsán a Kaloringen pályanapot tartunk. Mindenkit szeretettel várunk, jó idő, hideg ásványvíz és a jó társaság garantált.
További infó az Eseménynaptárban. 06309548301
Jön e valaki a Kawa Lime Party-ra?
Kecskemét, vagy környékéről?
Szívesen csatlakoznék ha valaki megy esetleg...
Tiszazugi Motoros Túra és Felvonulás .
2010 . Augusztus 20 14 óra Balogh Sarok

Útvonal : Tiszaföldvár - Kunszentmárton - Cserkeszőlő - Lakitelek - Cibakháza - Tiszaföldvár Érkezés : 16.30 penny parkolóba

Kiegészitő programok : 10.00-12.00 Motoros ügyességi verseny
17.00 tól Streetfighter Show : Gergely Sanyi
Gratula Wicca!
De a kishőlgy még mindig szép

Gratula:
Szépvolt
Miből lesz a cserebogár...?! http://href.hu/x/cz60
Jó utat! Talán majd jövőre.
Sajnos nem!
Nektek azért jó utat Géb testvér!
Vigyázzatok magatokra!
Benzincső!valaki megy Brünóba mi holnap indulunk
Sziasztok
tudnak élni azért, szép árak... valaki veszi is vajon?
Sziasztok!

Eladó sorba került a motorom, ha tudtok vkit aki ilyen kis köbcentis V motort szeretne vásárolni szóljatok neki.
Itt a link http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vt_250_fn_xelvis-4052358



Széles utat, gumifákat!
5.-én ringeződök! itt találtam képeket:

http://www.talmacsi-sportphoto...
innentől kezdve lesznek
Hát köszönöm a választ! Akkor most 0 tudással meg semmi autós vagy motoros múltal kb. mennyit kell kiadni az egészre? SZóval autós kresz, forgalmi, elsősegély, felszerelés és robogó. Kell még valami?
Gábor nem tudom hogy érted ezt a "kressz" dolgot nem csak kressz vizsgát kell tenned. Kell rutin és forgalmi vizsga is. Moped kategória 14 évesen 50ccm ig vezethetsz ez kb szerintem
60 000Ft, B-s jogsi 17 évesen autó +kismotor kb 130 000Ft lehet most ,A1 -es jogsi 16 évesen 125ccm-ig és 11kw ig nem tudom sztem kb 80 000Ft, A korlátozott jogsi 18 évesen 25kw os korláttal, ez is kb 80 000Ft. A korlátlan 21 évesen ez kb 90 000 Ftvagy a1 ből/ a korlátozottból 2éves rutin. A no name robogót én meggondolnám még ha vadi új 0km -es akkor is egy márkás robogóval többre mész akár japán honda,yamaha,suzuki akár olasz piaggio malaguti aprilia stb stb kb mennyit szánsz a robogóra ? mutatok pár érdemlegeset. Most ebben a gazdasági helyzetben 10-20 % ot lehet alkudni.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv.:Árpy
Elég autóra letenned a jogsit, és vezethetsz 50ccm-ig robogót/motort. Robogóra nincs súlyadó, csak a biztosítást kell fizetni, a vizsgák árát bármelyik autósiskola honlapján meg tudod nézni.
Sziasztok! A véleményeteket szeretném kikérni! 17 éves vagyok, szeretnék venni egy noname robogót, nagyon jó lenne robogóval menni ide-oda. Az elég, ha a normál autós KRESZ-t megcsinálom, vagy kell kifejezetten motoros KRESZ-t csinálni? A KRESZ mennyibe kerül kb? Van valami súlyadó vagy más, amit folyton fizetni kell? Mert én csak a robogót akarom szülinapra fele pénzben megvenni, KRESZ-t megcsinálni és kifizetni, meg hát a benzin. Mást kell fizetni? A válaszokat előre is köszönöm! Gábor
Köszönöm szépen!

Igen! Két új gumi és egy olaj csere az első villákban sokat segítene!
Sajna már elég puha az eleje és nem lehet vele mit csinálni! Nincs mese télen szét kell húzni a futoművet, + vezmülánc csere meg ilyen apróságok!
Akkor boldog szülinapot, nem is tudtam hogy volt



Ne is mond, én se mentem már régóta. az komoly idő , új gumival még lehet hogy 42 is menne
Mondtam én a múltkor hogy gyorsan mész , de mostmár a stopper is ezt mondja!