Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

A képeket elküldtem e-mailben! :)
Nem lettek túl jók mert inkább Csabit meg Gézát fényképeztem, bocsesz :(
Hali.
Tegnap 6-7 között is Te voltál kint fotózni?
Azokat a képeket feltudnád rakni?
Engem elsödlegesen a BMW F800GS és az KTM EXC450-es képek érdekelnének. Tudsz segíteni?
Köszi elöre is.
M.
Sziasztok most indulunk a Balatonra. Ha valakinek van kedve jönni jelezze T-mobile 6 9 9 3 6 5 5.
Útvonal Kecskemét-Dunaföldvár 52-en- Dunaföldvár-Kaposvár-61-en (kanyargós út:) ) Kaposvár Balatonlelle 67-en. Délután pedig Enying fele haza.
Az a lényeg hogy azoktól akiknek a véleménye számít (mi ) kapod a lájkot! :) Tényleg jók a képek amiket az utóbbi napokban lőttél, csak így tovább!
köszi, én is már csak poénból reagálok az egyesekre :)
Jók lettek a képek, grat!
Az értékelést meg szerintem ne nézt, úgyis lesz mindig pár troll, aki "poénból" tolja minden galériára az egyest. Nem érdemes felvenni...
Nem baj, megértettük egymást azért :)
bocsi a ma esti variáért a lámpánál, úgy értettem hogy: "feltöltötted a képeket?" :D aztán arra mondtam hogy nem
na mind1, mostmár le van tisztázva :D
Szombaton szerintem lesznek egy páran.
Valaki ma megy pályázni? próbálgatnám az új objektívem, de az üres pálya általában unalmas :(
Sziasztok!Van egy eladó napszemüvegem ami videó felvételt tud készíteni motorozás közben jó minőségben. Memóriakártyát kell beletenni és már lehet is felvenni vele. Egész jól néz ki a szemcsi. Ár :10 e ft hurkale@citromail.hu 20/621-93-73
Hey Krisz!
Ne haragudj de nem tudok menni holnap Pestre, Győrbe kell mennem az objektívért... :( de majd vasárnap bepótoljuk ha akkor ráérsz! :)
Helló mindenki! Hétvégén Félegyházán motoros találkozó!
a buli jövő hét végén lesz, infó:
http://sportmotor.hu/motoros_e...

Ha valaki kedvet kap írjon bátran, én Pestről indulok egy cimborámmal de többen még faszább lenne
sziasztok!
érdeklődnék, h nincs-e kedvetek egy vajdasági motorostalihoz?
Kecskeméttől 150 km, videó a 2008as buliról:
Srácok!

Tudna valaki mutatni nekem valami törvénycikket vagy jogszabályt, miszerint papucsban,vagy mezítláb nem szabad motorozni!?!?!

Köszi
talán a tápiószelei srác, de lehet az messze lenne neked.

Ez volna az!
Szia
...csak Kiskőrösön.
nem tud valaki gumist aki vasárnap nyitva van, s feldobná a gumimat motorra?