Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen tőle
Próbáld ki őket ha van rá módod.
A 250 kétütem tényleg kegyetlen. Majd eladod max
A 450 4t is iszonyat brutál, ha gyorsan akarsz vele menni.Pedig itt van nyomaték is...
én is lehet intézek egy 250 4t-t helyette. nem nagyon akarok lesérülni
A Kezes Bárány CR500
A TZR250-t a Kínai sráctól vetted?
Köszi! Minden vélemény érdekel , ami pro - kontra irányba befolyásolhatja a vásárlást , persze nem holnap lesz , de jobb időben elkezdeni a kutatást.
Ha a szervízigényét nézed árban kb ugyan ott van erről van egy több oldalas cikk itt a sportmotoron. egyszer elolvastam. a 2-t nél ugye ott van pluszban a 3-4-5 ezer forintos olaj is amit minden 3-4 tank után kalkulálni kell. a cikk arról szólt hogy 2üteműnél is megadott üzem óra után kicserélték a hengert dugót meg főtengelycsapágyat főtengely felújítás stb a 4t nél ugyanúgy megadott x munka óra után szelepek cseréje..... stb
A cikkben így jött ki kb 5-10 százalékkal drágábbra de tartósabbra a 4t.
Szerintem is 4t simán elmegy2-3 szor annyit szerelésig meg jobban leadja az erőt/nyomatékot amitől kezelhetőbb lesz kezdőknek biztos jobb.
Én most adtam el szeptemberben a 2t ktm em 250 es egs volt kb 55 LE szerintem Ez enduro volt csak átfaragták krossznak.
Én inkább csak ilyen hétvégi hobbi motornak használtam homok utakon ott nyélgáznál nem volt gond mert 5.ben is kirúgta maga alól a homokot ha fordulaton volt tartva. 2 szer voltam vele "krossz" pályán Ladánybene mellett van egy pálya de nincs kezelve és vastagon áll rajta a homok. Ott se volt gond vele...
Füvön próbáltam vele egykerózni 4szer 5ször de power nyitásnál majdnem hanyatt dobott úgyhogy ezt abba is hagytam :)
De nekem ez a krossz dolog annyira nem jött be fain fain de kirázza az emberből még a lelket is úgyhogy...:S de hát ízlések és pofonok maradok utcai mocizásnál esetleg pályán.
Jó vásárlást.... Jól nézd meg mit veszel mert kb dupla annyi üzemóra van a motorban mint amennyit a gazdája mond.
Szerintem jó honda cr 250 eseket már 260 000Ft-ért osztogatnak.

Bocsi hogy beleszóltam.

Széles utat mindenkinek még a napokban ezen a novemberi vénasszonyok nyarán
Mentem már 125-el , 250-el még nem.
Majd kipróbálom mind a kettőt vásárlás előtt.
Mindenképp 2t-t akarok venni.
4 ütemű nem kell.
Benzincső!Ha hozzászólhatok azt sose feledd ,igaz hogy harmada az ára az alkatrésznek. De 3x ujitod a blokkot mig a 4üteműnél 1x
A másik, hogy enduróval nem tudsz cross pályán menni értelmesen, viszont crossal el lehet bohóckodni sok helyen. Csak ügye szervízigényesebb. Szerintem azt is gondold át, hol szeretnéd többet használni.
125 mindenképp,ha rám hallgatsz. az is jobbat lép mint az er6n, ha ügyes vagy, meg fogsz lepődni
Igaz szerintem nem könnyű kétütművel menni, próbáltam egy ktm-et hétvégén. ha fordulaton tudod tartani, és nem spórólsz a váltóval nagyon gyors. de ha nem akkor semmi. Kicsit ilyen ON- OFF érzés Viszont nagyon könnyű, jó vele ugratni és kanyarodni.
Remélem segítettem.
Endurozni + crossozni akarok majd olcsón.
2t-hez alkatrész harmad annyi , mint 4t-hez.
Lehet még 125 lesz belőle , de majd meglátom. :)
Nem annyira gáz, csak ha gyorsan akar az ember menni vele. Van benne erő, sok is.
a 250 2t viszont tényleg brutál. alul semmi, aztán piff. ott nem tudsz nyomatékból menni. vagy mész mitn az állat, vagy sehogy gondold meg szerintem
Az már szép! gartula!
Az tényleg csak vérprofiknak való, hidd el. Még néha ők is sokallják, komolyan.
Szia Lacika!

El akartam menni megnézni, hogy csapod a gépnek de végül lecsúsztam róla! Sajna!
De van jó hírem is! Még idén, utolsó pályázásomon meg lett a 42,844-es köridőm!
Gébmester!

Sajna nem jutottam el mert kimentem a gokartra és utánna leragattam!
Ennyire brutálisan erős a 450 lacika?
Én 250-es 2 ütemőt akarok majd a közel jövőben , de az könnyebb és lóerőben azonos, mint a 450 4t. Lehet még 1x át kellene gondolnom?
jó volt, nyomtuk délután. jó saras nyomos volt, de az ugratok simák. megcsinálták őket
Janamester voltál nyársapáton?
Benzincső!Mien vólt a vasárnap?
180,000pénz
eladó cr 500 sürgős
hejj holnap nyársapát, gyertek!
Jana ha van kedved gurulj arra te is
Benzincső!2006-os a kicsike.Ha neked kell mindenféle kedvezményt tudok adni. Sőt örülnék ha valami ismerőshöz kerülne, mert tudom hogy jól jár aki megveszi.
Ez nagyon baba!
Mikori évjárat? A másik gépnek mi az ára?
Kiskunfélegyháza a "Kecskemét és környékébe " tartozik?