Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 3 hónap mire a biztosító fizet....az áprilisban életbe lépett törvény alapján csak ha szakszervizbe viszed és minden számlára készül akkor fizet teljes árat a bizti, ha magánban csináltatod akkor 70% körülit mínusz áfát fizetnek.....
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Ma a parkolóban szabályosan álló motoromat beletaposta a betonba egy 17 éves nagyfiú friss jogsival,apuci autójával.
Kárbejelentőt kitöltöttük,elismerte a károkozást.
Szombaton megy a motor Papp Laciékhoz.
Mire számíthatok?Mennyi idő alatt lehet újra motorom?
Csak azért bosszant mert 1 éve csináltatom,és 1 hónapja lett teljesen kész.1000 km-t tudtam használni.
Ha valakinek van személyes tapasztalata és írna nekem azt megköszönném.
Mi ujság Enci? régen láttalak!
Köszönöm szépen a képeket, és a szívességet!

További szép napot!
és ami lemaradt :D
Oh, a kedvenc fotóalanyom az a motor :)
Narancs-fekete GSXR750.
Melyik a Te motorod? megkeresem őket!
Szia!

Jók a képek! Július 24.-én a gokartpályán pályán készített többi kép elérhető valahol?

Előre is köszönöm!

Üdv!
Sziasztok!

A héten szombaton azaz 2010.07.31.-én a MAMI kupa V. fordulója lesz Kakucson, a gokartpályán. Egész nap edzések, versenyek.
Nézőknek a belépés díjtalan!

Kategóriák:
-Pitbike
-Simson
-Robogó
-MZ
-125 kupa (Aprilia)
-Veterán és Pannonia kupa

Gyertek versenyezni vagy nézőnek!
igen ismertem.
részvétem a hozzátartozóknak
nem volt rossz srác.
Sziasztok,
Ismerte valaki innen a srácot:
http://www.baon.hu/bekes/kek-h...

Én nem tudom, de ha nem feltétlen szükséges senki ne üljön ma motorra hosszú távra. Elképesztő, mennyi baleset történt ma, mindenki vigyázzon magára!
Nálunk 50 km-re zuhog reggel óta... Remélem ott fasza lesz minden. Igazából Talmát, meg a Moto2-es motort akarom látni, mást nem:)
Nem (sajnos), de épp nemrég üzentek a kkmétiek, én is le akartam gurulni, de itt retek az idő (dunaújváros)
Te is kecskeméti vagy Kutya? Félig ott nőttem fel! Kint leszel te is? Mi ebéd után indulunk majsáról kb 1-1:+0-ra esünk oda!
Az előbb volt a Gong-ban, hogy megtartják, csak az időpontok változnak. A "médiasztár" (vagymi) futamok épp most indulnak, állítólag elállt az eső is.
Sziasztok! Van kint valami a gokart pályán? Nem fújták le a programot?
Esélyes :) Szeretek Tős fele menni az Alpárin, csak tudni kell hol vannak az úthibák, meg honnan kanyarodik fel eléd valami mezőgazdasági gép. ^^
Reményeim szerint én is ki tudok majd menni vasárnap a gokartra, ha nem is elejétől végéig.
Ha az idő is úgy akarja,akkor szerintem ott leszek.

Egyébként mi tutira találkoztunk már az alpári útonn.Öszetéveszthetetlen a motorod.