Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is megyek papa! csak csörögjél már rám szombaton.
Egész jó programok hétvégére... :) Meglátjuk mennyi munkánk lesz... A sörözésre tuti megyek!
Sziasztok!

Szombaton gokartpálya? Lehetőség lesz korcsolyázásra,hócsatára meg minden jó dologra! A büfé is nyitva lesz így lehet teázni és remélem borozni is!
Én akkor ott leszek, és viszek magammal erősítést is
Na húzzuk halasszuk, akkor szombat este fél 9-től labirintus, a kéttemplom közben. Ha valaki még jön tuti megyek, két ember már jó.:) De jó lenne jönnétek többen.:)
Na akkor mi lesz szombaton? Ki jön és hova?
uuuh Miki! nagyon nagyon boldog névnapot, kicsit megkésve! majd kárpótollak pár sörrel ám nem most, azt biztos, mert én jövő hét szombaton pesten leszek esetleg legközelebb
Persze, az mindig van nálam!
meg azt a kis gázégőt, megmelegíteni mi?
Nekem mind1 de ha van kaja az + pont, de max viszek konzerveket
Köszi az Újabbakat is! Én se szeretnék kimenni oda, necces onnan bejutni... Valahol központban kellene sztem.
A Koronával mi volt a baj? Ott volt kaja, én bélpoklos vagyok , de am nekem is mindegy
Csááá!

Miki utólag is Boldog Névnapot! Szóval a vedelésben(?):D) mi is benne lennénk, szerintem még a 18. is jó. Szinte mindegy hol lesz, csak ne legyen kint!
Kedves Mikulás bácsi!
Na jó, Májki, utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!
Na akkor 18-a. Kérek helyre ötleteket. Ne legyen szerintem kinn, mondjuk én megyek akárhol is lesz.:) Lehet labirintus is akár.
Jó az , legalább olcsó a wiszkász
Jah! tényleg! az a HírTv volt mind1 nekem ugyanaz mind2ő...
Sok boldog névnapot kívánunk így utólag Miki!

Üdv: Jana & Timi

A 18 a tuti!
Köszi!:)

Krisz, az se jött volna be, de a hírtv se.
Üdv Mindenkinek!

Miki Boldog Névnapot!
Majd februártól én is át tudok ruccani Kecsóra
Puszi Mindnekinek
Hogy-Hogy nem jött be Neked az ATV adása?
Köszi mindenkinek itt is!
Képzeljétek, nekem is jó a 18-a.:P De az tuti abba a pizzériába nem megyek a központba többet, ahol legutóbb voltunk.:P
Nah Jó!
De csak azért, mert mindenkinek a 18.a jó
Már csak a Mikinek lenne jó jelentkeznie, hogy megfelel e neki is?
Amúgy még egyszer Boldog Névnapot Miki!
Benzincső!18