Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köcc de vmi bővebb, milyen munkát vállal milyen határidővel, milyen jól dolgozik!?
Benzincső!Klapka utca elején dolgozik ha minden igaz
Sziasztok!


Huh ezt a topikot csak én tartom életbe!

Egy kecskméti arcról valami Albert, bőrruhákat, készít, és szab varr, kb mint cölöpék csak hasonló jó munkát kevesebb pénzért vállal! Valaki valamit tud róla!?

Hálás kösz!
Köszönöm szépen! Akkor benézek... habár már tágitottam a holnapi menettervet dunaföldvárig!
Szia!

Szombat, vasárnap gokartos OB lesz, akkor nem lehet motorozni, egyékbént tudtommal nincs kiadva a hét többi napjára
nana! én jó kislány voltam, nem rúgtam be attól függetlenül jó volt!
Sziasztok!

Kecsó gok pálya programját tudja valaki erre a hétre!? Mert ez az új honlap valami hihetetlenül kezelhetetlen szar... vagy csak én vagyok béna!?
Kibasz jó volt. Mondjuk most azt mondanám túl jó is, lulu kimaradt szinte teljesen. de biztos jó gyerek voltam.
NA jól adta ez a tegnap sörölés (wiszki,pezsgő)
Családis hangulatban, 4en toltuk, Krissz Wicca, Májk és jómagam .
Azért szépen berugtunk

Legközelebbire remélem már jön mindenki!
Én 19.45 re ott vagyok... remélem nem sokáig leszek egyedül!
Akkor ma este 8 felé Labirintus (Kéttemplomköz)
Jó, úgyis lesz még ilyen jócskán, mi páran megyünk rendszeresen, lehet majd csatlakozni, majd beírogatom mindig mikor hova.:) Havi egy alkalommal maradok mostmár én is Kecsón, annyit kibírok.:D De agyon már nem szervezgetem ezeket.
Sajna nekem is lett halaszthatatlan programom, de tuti megjelenek ezért vmikor az est folyamán
Na helló mi?!

Nekem nem jó a péntek, van estére egy pár órás elfoglaltságom, de max benézek hozzátok egy fél órára.
Wicca, Csocsa, LacikaRKC, Májki, Enci, Árpi, Krisz.
Nah, azert ne merüljünk bele annyira az ivaszatba...aki nem jön el, legalabb irjon par sort magarol, mert tudom,hogy olvassa a forumot, csak lusta irni... inkabb nem irnek neveket, mert dolgoznom is kell.... es fel 4-ig nem fejeznem be a nev irast...nah, hajra...
sejtettem
Én is Én is Én is! Beiszunk mint az állat!
Péntek: Wicca, Csocsa, LacikaRKC, Májki, Enci, Árpi.
Krisz, Csipeszék?
+Szöszy+Enci...
milyen faja, lehet átkéne írnom magam rkc-ra
Pénteken akkor sörözés. Nem megyünk ki a koronába, megnézzük sztem lacika pincéjét, labirintus vagy mi a neve. Péntek 20-kor kezdés. Mindenki jöjjön, szóljatok akinek csak tudtok:
Eddig: Wicca, Csocsa, LacikaRKC, Májki.
A péntek még nekem is belefér!
Nekem is jó a péntek. Wicca is azt mondta ügye?