Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorügy: szoptanak.com Most éppen arra várok elárulják mit mond az igazságügyi szakért. % hét múltán hírdetik ki azt is valamiért... Aztán majd megyünk bíróságra, mert nem fogom hagyni megússza a csávó

Sörözés: most péntek jó?:)
Hat,ja, brno kimaradt most....majd jövöre talan...örülök,hogy irtal....
köszi mindenkinek, aki irt....
Majki: neked mi a helyzet a motorügyeddel?
Sörözes: szombat estek jok nekünk, kiveve okt. 2...a többi hetvege mindegy...Majki te olyan jo szervezö vagy, megszervezned?
Többiek is irjanak, ne csak olvasgassak a forumot....
sörözéééééssssss
Helló mindenki!
A sörözést támogatnám én is, a jövő hétvége kivételével nekem bármi jó! Üdv!
Jah, Tisza az rendesen ki...ott a világgal... Lacika sem tudta folytatni a tavaly elkezdett projektet...
Szia Mindenki!

Encii tetszik ez a fórum beírásod, hogy kivel mi a helyzet
Igazából én is el vagyok veszve kicsit. Még Budatétényen lakom, itt dolgozok. Sajnos idén nem motoroztam valami sokat, mondjuk az időjárás sem nagyon engedte Saját mocim még nincs, így az FZ-t nyúztam kicsit. Voltam Brnoba a MotoGP-n, amin hiányoltalak Encii! Úgy tudtam, hogy jönni fogsz! Remélem majd jövőre! Egyébként hiányzik a kecsói brigád! Terveztem a nyárra egy nyaraló bulit, de sajnos a Tisza nem engedte, hogy megvalósítsam a dolgot De jövőre mindenképp összehozok egyet!
Egyébként jól vagyok, minden rendben van velem! Puszi Mindenkinek! Üdv: Imola
JAJA!
Én Wicca sajtómenedzselését végzem... Amúgy többet nem is írok magamról, mert nekem március 25-én véget ért a szezon. Amúgy meg csinálni kellene egy sörözést!
Szia Enciii!

Rég hallottunk felőled! Hát sajna mi sem motoroztunk idén valami sokat, csak a gokarton róttuk a köröket de az jó volt nagyon . Terveztem, hogy jövőre én is elindulok a csajos kupán, majd meglátjuk...
Sziasztok! Sajnos egesz nyaron nem volt idöm kimenni a palyara...mindig masfele vitt az utam. :) De azert erdekelne,hogy kivel mi ujsag van, ha esetleg irna mindenki magarol egy ket sort, azt örömmel olvasnam....(Timi, Jana, Majki, Wicca, Krissz, Maria, Csaba, Imola...akit nem soroltam nem azert mert nem jut eszembe,hanem mert nem fert volna ide, hogy mindenkit felsoroljak.) En jol vagyok, eleg keveset motoroztunk az iden, szamomra is meglepö:D Boldog vagyok, vannak aranyhalaim,igy mindig kifogom öket es kivanok, bar egy megdöglött, nem birta a pecazast:DDDDolgozom, mostmar elkezdödött a bajnoksagom is, pingpong. Voltam szerdan a ringen, nagyon fain volt....Remelem lesz meg venasszonyok nyara,aztan kinezek a gokartra is...Azert nem akarok utolso lenni a lany palyazaskor, utolso elötti hellyel is megelegszem:DDD Örömmel olvansek mindenkirol egy-ket sort, tegyetek ezzel is boldogga, kerlek.....:DDDD Nahat, milyen kis monologot hoztam össze itt a munkahelyemen....Nah, jok legyetek!Üdv. Enikö
Ktm...
KTM? Vagy Aprilia?
Amúgy riasztó nem volt? Valószínűleg tudták hova kell nyúlni...
Betörtek egy kecskeméti motorkereskedésbe! http://href.hu/x/d5xw
na voltunk hétvégén. nagyon fasza hely! nagyon gyors, nagyon rossz betonnal , nem egyszerű rajta menni . mellette van cross pálya, azon is mentük, plusz vagy 2 kilóméter egyenes, ahol lehet egykerekezgetni.
az biztos, hogy nem puháknak való, de nagyon élvezetes. a lényeg hogy puhítani kell sokat a telón. én a 3.kanyarban majdnem oda is vertem magam, úgy beszitált a kormány. 7kiattintás lent,fent; és már nem is volt olyan gáz

nekem nagyon bejött
Vhol azt olvastam, hogy viszonylag nehéz pálya, mivel régen reptér volt. Sokan pereceltek már el ott, nem tapad annyira, mint a gokart. Viszont azt is írták több helyen róla, hogy aki ott teljesít, onnantól kezdve bármelyik pályán gond nélkül menni fog.
milyen motorral? lett valami baja vagy miért?
Sziasztok Srácok.
Ma ki eset el a gokart pályán tudja valaki?
Hétvégére megint szutyok időt mond, jön egy újabb nedves léghullám. Elméletileg most csütörtökön lesz talán a legjobb idő a héten, esőt nem ír, csak szelet.
mit szóltok egy kalocsai reptéri guruláshoz? yahamha csabi híott, állítólag jó a pálya.
hát nem pörög nagyon a fórum! mit tudtook, hétvégére milyen idő lesz?
Elég nagy a csend! Biztos mindenki nyaralni van!
De nagy a pangás... vége van a nyárnak? :/
köööszönöm szépen Májkül
Holnap jön e valaki Kawa esti motorozásra Hungaroringre?
Sziasztok!
A Team RPT, Pitbike SM versenyt rendez 2010.08.28-án (Szombaton) a kecskeméti gokartpályán.

Két külön értékelt kategória lesz, tehát a kisebb köbcentis motorosok sem lesznek hátrányban!

Pálya: Kecskeméti gokart stadion
Kategóriák: I. 110-140ccm-ig
II. Open ccm

Díjazás: Kategóriánként az első 6 helyezett részesül tárgynyereményben, Kupák, érmek + egyéb

Tervezett időterv: Edzések 10órától
I. verseny: 14.00-tól
II. verseny: 16.00-tól

Nézőknek a belépés díjtalan!

Nevezési díj: egész napra: 6.500 HUF (8tól 18-ig lehet a pályát használni)
13h-tól 4.500 HUF (13-tól 18-ig lehet a pályát használni)
(az árba a transponder is bele tartozik)

Jöjjön mindenki, mert ez a legolcsóbb és legjobb lehetőség egy jót versenyezni!