Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog névnapot Miki!
18.-a nekem is jobb lenne
Helló mindenki és Boldog Mikulást!
A most szombat nekem sem jó, de 18 tökéletes lenne!
Szia Krissz!

Támogatjuk a sörözést, viszont nekünk csak a jövő szombat jó (18-a). Most hétvégén névnapozunk, és szülinapozunk Kőrösön.
Nanu!
Én újonc vagyok a motortulajdonosok körében. Bár jó suhanni egyedül is a géppel, de azért megkérdezném, hogy van-e itt Kecsón egy (vagy több) motoros csapat, akik esetleg szívesen túráznak és vinnének újoncot/újoncokat is magukkal. :-)
Szóval hogy működik ez a motoros élet Kecsón?
Üdv,
S.
Srácok rajtam sose múlt ilyen fontos dolog, úgy hogy támogatom
Az időpont szinte mindegy, csak szóljatok előre. a jövő péntek pl nem jó.
Nah akkor most már kapkodjuk össze magunkat, és ha nem is lesz jó mindenkinek, de hátha!, Jövő szombatra hozzunk össze egy kis vedelős összejövetelt!, Vélemények a Szombat estéről?
Kinek és miért nem jó?, mert azt az indokot úgysem fogadjuk el, ne is próbálkozz vele!
Üdv mindenkinek! Azért írok mert beszereztem én is egy gépet s hát nem volna rossz csatlakozni másokhoz egy jó kis turára s hát Kecskemét környékén lakom szal ha erre jártok mindenképpen értesítsetek. Ja s nem magam vok hanem még két haver is lenne. Üdv all s kéz s lábtörést mindenkinek.
Szia!
Arra bizony, rég láttalak már titeket
Benzincsőőő rég irtál már. A sörcizésre gondolsz?
támogatom az ötletet
Mester voltál vasárnap?
csákó. hánykor mentek? csatlakozok én is. ma is kint voltam egy két órát És akkor lakitelek legyen?
még annyit pont kibír a vas, utána láncszett meg kipufogó gyapot csere
Benzincső! Holnap akkór lesz valami Lacimester
hát akkor szervezzél
még az is lehet
meglátjuk, lehet jó a vasárnap
Bazz, lassan télleg kéne sörözés! elfelejtem már ki hogy néz ki lassan.
Ja jövőre valószinű benevezek a DR-z kupára te kipróbálod?
Az én motorozási stilusomnak a 450-fekszik tudod olyan Dirt trackes
Vasárnap megyünk lakitelekre az tuti ,ti is odajöttök?
hétvégén lakitelek?

egyébként pont fordítva van. a 450es sokkal fárasztóbb. a 250est lehet bátran nyelezni, lendületből menni. a 450 meg megy mint a tank, és mégse gyorsabb ilyen amatőr kezekben, még az egyenesekben.
Egyébként ha megnézel egy-két cross versenyt, kb 2 másodperc van a két kategória között.az bizony nem sok, pedig ők tudnak vele menni

a ktm is azért csinálta a 350-et mert túl bika a 450 .
Értem Lacimester mondjuk én még nem próbáltam 250-et. Csak mondták hogy a 250-en sokkal többet kell dolgozni mig én nyomatékból mentem.Télleg valamikór valami komlószörpös összejövetelt is kéne tartani lassacskán valahól?
250el kb 2szer gyorsabb lennék nem minden a lóerő. próáltam, nem a levegőbe beszélek
Benzincső! Lacika azért meggondolnám azt a 250-est. Már beleizleltél a 450-be viszalépés lenne a 250.