Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a képeket ColdF! Nagyon komolyak lettek!
Grat!
AZ kúl mert énsem
nem.
TE SOSEM ALSZOL?
Megint csak jó képek születtek !
Benzincső!Mi szombaton tudunk menni vasárnap családi buli
NYERT de nem sok kellett
fogadjunk Te se voltál :D
nem gyöttél gyógyegér
áá még én se voltam ott idén. jövőhéten bepróbálhatjuk, hátha . nekem a vasárnap elvileg jó lesz. holnap pedig bugyira megyek
Benzincső! Voltálmár nyársapáton? Milyen a pálya? Én idén még motoron se ültem. De ami késik az nem nyúllik,ugyhogy remeg kezem lábam a holnapi naptól tiszta streszben vagyok.
jövőhéten benne vagyok egy nyársapátba
Benzincső!Most szombet bemelegitő endúrózás lesz majd jövőhétre tervezünk kroszozást
Minden évbe szokott lenni a g pályán, de nem emlékszek hogy mikor. sőt tavaly tesztelni is lehetett pár féle motort ha jól emlékszek
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy Kecsón lesz valamikor valami féle vezetéstechnikai tréning? Vagy valami bandázós motorozás?
Géééééb!
Mi van veled, el vagy veszve! Hétvégén nyomni kellene valamerre a motorozást
Írország.
Miert, merre vagy?

Látszik rég nem voltam otthon.
Április közepe és majd motorozok is !
ja, meg igen, minden Gäbor forumozonak Boldog Nevnapot!
Szia,
szivesen elmennenk, en mar egyszer voltam motoros esküvön, es felejthetetlen elmeny volt...de sajnos több oka is van, hogy nem tudunk menni, azon a hetvegen lesz a bajnoksag utolso meccse, meg meg motorunk sincs, sajnos..nah, de majd legközelebb egy masikra elmegyünk...
Wicca, majd ird meg ide is, hogy mikor lesz az elsö futam, es hany orakor, ha tudunk akkor szivesen elmegyünk, es megnezzük a leendö bajnokot.