Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Kecskeméten valami Albert. Szimpatikus jó szakember! Igaz van olyan ruha amivel nem tud mit kezdeni szerszám hiányában... sajnos az enyém is ilyen... de sima alkitást biztos megcsinálja! Jól és olcsóbban mint cölöpék! 30/494-37-50
Sziasztok!
Csak jelezni szeretnem, hogy majd szeretnenk menni Horvatorszagba ketten, ket motorral, hatha igy osszetudunk hozni egy olyan idopontot ami a tobbsegnek jo lenne....Ha julius vegeig nem talalok masik munkahelyet, akkor jul. 8-31-ig erek ra...(Ha talalok masikat, akkor nyilvan nem megyek...Akkor elhalasztjuk egy evvel...)Ez a honapokban ki fog derulni...Varom a javaslatokat, elkepzeleseket, hogy ki merre szeretne menni, es mikor...Vagy egyaltalan, hogy kinek mitol fugg...
Egyebkent jol vagyunk. Nemsokara meglesznek a motorok is...Mar nagyon varjuk...Remelem Juniust mar motorozassal nyitjuk...

Majki: mi a helyzet a motoroddal?

Wicca: mi a helyzet, mikor lesz verseny?Ha a Wicca nem irja be, hogy mikor van verseny, akkor legyszi az akinek tudomasa van rola. Elore is koszi

Imola: feled mi a helyzet?motor?turazas?stb?
Timi-Jana: veletek mar talalkoztam, igy nem kerdezem...
Nah, de hamarosan kint a palyan talalkozunk mar vegre...Biciklivel annyira nem buli kijarni... Mikozben mindenki motorral van kint...Ezt a ket hetet mar kibirjuk...
Addig is szeles utat mindenkinek, vigyazzon mindenki magara es masokra is, mert rank nem sokan vigyaznak (tisztelet a kivetelnek)!
Üdv.Enikö
Köszi
Szia.

Cegléden van egy nagyon jó, versenyruhákat alakít át, Cölöpnek hívják.

Zsolt
Szevasztok!
Tud-e valaki Kecskeméten vagy a környékén varrónőt aki vállal motorosnadrág átalakítást?Szövetnadrág,a protektort kellene áthelyezni és a hosszából elvenni.Köszi
Tudtommal Cegléden a mizsei úton van valami márkafüggetlen szerviz azt hiszem motor revüben olvastam.

Üdv.:Árpy
Üdv mindenkinek.

Cegléden vagy a közelében ismer valaki jó szerelőt aki ért a 2 ütemű endurókhoz?
na hát ez egy nagyon jó kérdés... de ha minden összejön, nem :D
Hali!
Holnap mész valamerre 'lövöldözni'?
ma jön valki ki pályára ?
Timi látod csak nem írtál :)
Mami kupa!

http://sportmotor.hu/motoros_h...

Kár hogy nem leszek otthon :(
Egész jó idő lett ha végzek időben a családi programmal akkor kinézek én is. Kék-fehér suzkával leszek
Hali! Elkelt a télen, most vettem pár hete egy K6 piros-fekete gsx-r-t, sosem volt még sport motorom, na most már ez is meglesz. Ég és föld a gsr-hez képest pálya szempontjából.
Mail: izi-rajder@freemail.hu
Kuzin! :)
Rég nem láttalak.
Most figyelem az adatlapod.
Jelenlegi motor gsxr 600 k6?
Mi lett a kutyussal ? :)
Dobj egy emil elérhetőséget plz!
hajrá
megkérdeztem, nem lesz semmi a pályán holnap, úgyhogy lehet csapatni
elég szar idő lesz szerintem holnap is nekem is halasztani kellett ... jövőhétre végig esőt is mond
Reméljük nem lesz igazuk az időjósoknak
Holnap lesz rendezvény a kecsóringen, vagy lehet pályázni?
szia! 20 perc 1 ezres és egy egész délután (13h-tól)pedig 4000
Nem tudja valaki hogy mennyi egy óra a gokart pályán kecsón?