Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Enyémét összeraktam gyári állapotára mint amilyen volt. Aztán óvatossan majd pályázok vele. Aztán ha véletlen találnék egy rendszám nélküli 600ast vagy 750est akkor arra rá mennék :)
Szia! Igen,végül is az én mocimra kerültek fel!
Tegnap csináltam meg a müszerfal konzolt mert baromi drága lett volna,a héten belevágom az elsölámpát és remélem jövőhéten a Timi idomai készlesznek a festőnél,és mehet az enyém is szinezni!
Ha minden oké akkor 2 hét és kész a mocim!
Tiéddel mizujs?
Szia!

Idomokkal mi újság ? haladtok vele ? :)
Szia!

Köszi,pont ma hallottam mástol is a Majort,így megnézem őket is!
Szia! Tesco fele major autóháznál dolgozik Tibi nevű srác. Korrekt.
Merem ajánlani.
Sziasztok!
Keresnék egy segítőkész paksi vagy pakson gyakran megforduló motorostársat, aki otthon van a műszaki dolgokban is!
Elérhetőségem forissandor kukac freemail.hu. A Többit privátban leírnám!
Köszönöm előre is!
Köszi Pettya! Megnézem!
Szia.
Menj be a Halasi úton az állatkórház mögé. Ott van egy műanyagos műhely. Elfogadható áron és gyorsan dolgoznak.
Sziasztok!

Tud valaki kecsón müanyaghegesztőt de olyat aki olcsón és jól dolgozik,ja és persze gyorsan?
Van 1 farokidomom amin van 3 repedés, nem hiányzik belőle!

Köszi előre is!
köszi a segítséget! nem saját motor
Nekem ZXR 400-am volt ugyan ezzel a hibával. A fesszabájzóval volt a probléma. Valószínű hogy nálad is az lehet a baj.
Sziasztok!
Valaki tud kecsón olyan helyet ahol kezelésbe vennének egy több éve garázsban állt motort, újra üzemképessé kellene tenni. Állapotfelmérés..meg miegymás. Amit tudok a hibája, hogy csak bikával-tolással indul. Ha akku van benne, akkor gyorsan leszívja. 250es zxr ről lenne szó...
Köszönöm a választ!

További szép napot!

Üdv:
Bodó
Szia. A Mária krt-on van a hivatalos Suzuki szervíz, vagy a Czencz-motors a régi ötösön. Az ottani szerelő régebben a Suzukinál volt szerelő.Czencz-motors
Hi kecsóiak!

Kérdésem lenne hogy ilyen időbe a kecsóringen van lehetőség valami bohóckodásra!? nyitva van egyálltalán!? Mert a honlapjuk egy romhalmaz... semmi info rajta.
Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni? Olyan szerviz kellene Kecskeméten amely csinál állapotfelmérést használt nagymotor(Suzuki Gsx-r 750) vásárlása előtt! Egy internetcím vagy telefonszám jól jönne!

Előre is köszönöm és várom válaszotok!

Üdv:
Bodó
Csak két ujjam fagyott le a kuplungon.

Vicces rész a 2 kis utcában volt.. mire kiértem az 5 re leizzattam olyan nehéz volt kimenni vele a tükörjégen. 2. Utcában már a járdán mentem vészvillogóval.

Ja és elvitték Enikő motorját Erdélybe:)

Úgyhogy maradt a bringa:D
Nem fagytál szanaszéjjel?
Sziasztok

Boldog új évet.

Ma bemotoroztam Lajosmizséről r6 ossal:) Nagyon nag yélmény volt január 5.én:D
Benzincső!Laci de aljas vagy
Géb, hétvégére 8 fokot mond

Egyébként pedig BUÉK mindenkinek!

A gokartpályán megy a korcsolya? Valaki szokott kijárni?
Gumifüstben és Benzingőzben gazdag Boldog új Évet mindenkinek.
motorozásban gazdag B.U.É.K mindenkiinek !
Köszi mindenkinek a köszöntést!

Nekünk is nagyon tetszett a korizás! Mi nagyon elfáradtunk! Naggyon nagyon tetszett Holnap is megyünk
Köszönöm uram ! Jó volt a délutáni korizás kellemesen elfáradtam !