Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm szépen! Majd mutatsz egy két trükköt amitől lehet javítani a köridőn......
Hajrá-hajrá!
Leximan! Használd egészséggel a dobot! Fogom én még hallgatni a gokarton! Tuti jó a hangja!
Köszi Casba! Sikerült összehozni a talit!
Vigyázat emberek!
Hamarosan támadok!
T-Á-M-A-D-Á-S !

Hali! Ment az e-mail!
Én ismerem az illetőt,majd szólok neki hogy nézzen fel
Halihó!

Sárga GSXR750 K5! Tegnap találkoztunk a gokart pályán. Láttam, hogy gyári dob van a gépen. Nekem van egy vadonatúj 31 cm-res Raptor dobom. Később rakok fel róla képeket is. Ha érdekel janam750@gmail.com-ra vagy ide a fórumra is írhatsz.
Üdv: Jana
Hát köszi. Sokat segítettél, tudtam én hogy vannak fasza csávók a mi kis hazánkban még.... Amúgy szerintem egy és két "r"-el is írják csak nézz utána
én csak korrekt motorszerelőt tudok
Sziasztok!
Nem tudtok véletlenül valami korekt és megbízható szervízt kecsó környékén?
Szia Kis Tuning!

Sajna nincs ,de még nem jutottunk el a matricázásig mert a festőnk ücsörög a Timi idomain és az enyémeket csak utánna kezdi fújni.Már eddig 1 hetet csúszik az egész projekt!
Faja az új pályagéped! Grat hozzá!
Szia Jani!

GSX-R logo matricátok nem maradt ami felesleges ? mondtad hogy van egy mázsa
Suzuki dr 600 bontott alkatrészek eladóak.
Alku kötelező!

info:
http://www.kepesmotor.hu/motor...

Kellemes napot mindenkinek!
Sziasztok!

Egyetértek Wiccával, hogy mindenki vigyázzon magára és csak ésszel motorozni!
A balesettel kapcsolatban, a barátom haverja volt a Viktor. Voltunk a helyszínen is , mert ráadásul nem messze történt tőlünk. De állítólag műsorozott és az első keréken gurult. Majd a 33-as buszt akarta előzni, csak azelőtt volt egy autó, ami balra kanyarodott és így belecsattant (ja és kb 100km/h ment). A durva az, hogy fel volt öltözve normálisan bőrruhába, csak a sisakja nem volt bekapcsolva. (A barátai szerint sose kapcsolta be a sisakot.) Így a baleset következtében egyből le is repült róla. Érthetetlen az egész!
A temetés 2011. február 23-án 11 órakor lesz az Angeli úti temetőben (Budapest, XXII. ker).
Sziasztok, egy kis OFF :
Márciustól új kettlebell csoport indul a sportcsarnokban. Ha valakit érdekel, esetleg szeretne egy kis kondit a nyárra, keressen
http://www.facebook.com/event....

Egyébként miújság veletek? Gondolom várjátok a jóidőt. Ilyenkor már én is depresszíós voltam tavaly. Szerencsére az rmz-t ilyenkor is lehet hajtani
Sziasztok!

Szomorú hír, sajnos ez bárkivel meg eshet,figyeljen mindenki és próbálja magát a pályákon kiélni!
Utcán ÓVATOSAN!
Üdv.
fiúk-lányok, jön a jóidő, gondolom lassan mindenki előkotorja a motort. csak arra kérek Titeket, hogy vigyázzatok magatokra. tudom, közhelyes, meg minden, de figyeljetek oda, kérlek, nem lenne jó senki balesetéről olvasni, értesülni. bocsánat, kicsit el vagyok érzékenyülve. nem rég tudtam meg, hogy az egyik pesti motoros cimbi életét vesztette egy balesetben. (Isten Veled!) kifordultak elé. elkezdődött a "vadászszezon".
Komolyan! Vigyázzatok magatokra, más úgysem fog.

Peace, puszi, pacsi.

w.
Jó hely bizony!
Köszi.
(szerintem az éves jegyet kétlem hogy igénybe veszem )
Szia!

A gokarton bármikór motorozhatsz 20 perc 1000 HUF.
Van napi jegy is meg éves bérlet is de nem tudom ezeknek változik e idén az ára! 5000 HUF a napi és 120000 körül az éves.
Láttam az adatlapodon hogy te jártas vagy kecskeméten a gokart pályán .Sötétíts már fel légyszives hogy hogy megy a dolog ,mert sehol nem láttam még kiírást hogy mikor szabad gurulni ott. Esetleg msn (gsxrpalcsika@hotmail.com).
Elölre is köszi.
Sziasztok. Ha valakit véletlenül érdekel....Eladó
Bármilyen megoldás érdekel.
hát igen :)
nekem most az utolsó mondatod a cél. De ebből úgy is nyár közepére lesz komolyabb lépés.
Az jó! Én is óvatosan pályázgattam vele de már nem mertem tovább húzni az idom cserét, mert csak ólcsobb ez az idom mint a gyári! Sose lehet tudni mikor lesz baj, bár ne legyen!
A legjobb az lenne ha lenne gsxr pályára meg egy másik utcára!