Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Hétvégén szeretnénk egy nagyot gurulni valamerre.
kb 200km oda 200km vissza.
Szombaton vagy vasárnap mennénk.
9-10 körül indulnánk.
Normál sebességgel.


Jelezze aki csatlakozni szeretne.

Enci&Szöszy
Minden jó , ha a vége jó !
Mit nekünk az eső, igaz?
Azért csak kisütött a napocska is.
Na ez a mai Suzuki Tesztnap jó volt ! :)
Üdv!
Valakinek esetleg ezen a vasárnap lenne kedve gurulni a környéken?
Srácok, Valaki(k) mostanság egy kisebb köbcentis barátkozós beszélgetős motorozás?
Köszönöm Széles u tat nektek is
Boldog Névnapot a Gáboroknak! Jó motorozást! Vigyázzon mindenki magára és másokra is!
Benzincső!
Én is, hasonló jókívánságokat, nektek és mindenki másnak
Hali kecskemétiek, egy kis segítség kellene. Üzemel már a gokart pálya és ha igen akkor milyen árakon . Csak mert a honlapjuk nem mükszik
Mai napon meg kezdődött a szezon. Mindenkinek kívánunk sok-sok balesetmentes kilométert, széles utat, gumifákat, nagyon olcsó benzin árakat.

Vigyázzatok magatokra.

Enci&Szöszy
Sziasztok!

Kecskeméten vagy környékén nincs robogós vagy MZ-s banda? :P
Vagy olyan motoros közösség ahol szívesen látnának ETZ250-et? :)

Mert egyedül is jó motorozgatni, de egy Bandás túrázáshoz nem fogható :)
Ha valaki tud írjon legyen szíves, Köszönöm!

Üdv! Széles utat!
üdv! az baj hogy a kollektorból is hiányzik egy darab meg szénkefetartó is összevan törve amúgy mi is motoroztunk ma,igaz csak tolásra indul a gép, de azért már jó volt gurulni eggyet
Szia

Nem túl drágán sajnos olyan nem létezik.

Nem javítható a szerkezet? tekercseléssel? szerintem kedvezőbb az ár. Véleményem szerint elég ritka motor szóval jó ha az országban találsz nem hogy a környéken
De egy srác zxr alkatrészeket szokott hirdetni Nagykőrösön esetleg tőle kérdezd meg.

Többiekkel mi újság? Mi ma már kerültünk egyet
van valakinek véletlen kawasaki zxr 250 öninditója 89évj?ha valaki tudna nemtúl drágán, érdekelne
Boldog szülinapot Wicca.
Gratulálok az eredményekhez
Én csak vicceltem. :D
Biztos lesz valami élet, bár a jó időre még várni kell.
Köszi mindkettőtöknek. Bár eléggé ellentétes infók.

Mindegy, majd tavasszal, nyáron kiderül.
Tudomásom szerint az eddigi bérlő szerződése lejárt és a pálya tulajdonosa fogja üzemeltetni. Ha minden igaz elkészül az új épület melyben már étterem is lesz. Próbálják fellendíteni a pályát, remélem sikerül és sokan látogatnak majd ki. Szerintem sok programot szerveznek idei évre is és az sem kizárt hogy még több szórakozási lehetőséget alakítanak ki. (Hely lesz bőven:)
Kis Tesco épül a helyére.
Sziasztok!

Érdeklődnék - a nagy télben a nyarat tervezve -, hogy mi a helyzet a gokart pályával? A gokartstadion.hu címen nem találom és a gúúgli barátom se segített.
Már olvastam az arckönyvön.
Gratula és sok sikert a folytatáshoz.
http://www.motogphirek.hu/hirek/8591