Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hétvégén gokart OB lesz, nagy banzáj, nem tudom fel lehet e menni, szerintem nem. egy telefont azért megér ;) (előző kommentbe le is írtam)
Szia!

Hétfőnként általában nincs semmilyen rendezvény, a megszokott menetrend: 20 perc motor, 20 perc gokart.
1000 ft/20 perc motorral
Ha biztosra akarsz menni, hívd fel ezt a számot, biztosan megmondják, van e valami azon a napon: 30/566 1110 Márton Laci
Üdv.

Szombaton fel lehet menni a pályára motorozni?
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék,hogy működik a nyíltnap a kecskeméti gokartpályán?
Hétfőn mennék és azt szeretném tudni,hogy ilyenkor vegyesen vannak autók,motorok és gokartok is?
Bocs a tudatlanságért,de még nem voltam ott.
Köszi előre is a segítséget.
Verseny: basszus, sajnäljuk....

Köszöntéseket köszönöm szépen....Tényleg BOLDOG volt....
Encit Isten éltesse sokáig!
Enciii !
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!
Jelentem, a verseny számomra elmarad, már haza is jöttünk. 4 kört sikerült kanyarni, aztán pakoltunk és jöttünk haza, mert szétment a váltó.
Murphy monnyon le! :)
Enci, kerestem, de sehol se találtam időtervet vasárnapra. Fogalmam sincs mikor lesz a verseny. Holnap talán többet fogok tudni, reggel indulunk.
Nem. 1 hete nem ültem rajta.
Épp most jöttem onnan,de időt nem mértem...
Tegnap délelőtt olyan 11 körül nem parkírozott kint a sárkányod a Kisfaludy,és a Lechner Ödön sarkán?
Meg nem vettünk...Holnap vesszük, ezert is remelem, hogy el tudunk menni gurulni vasarnap, addigra lesz mivel. Remelem holnap 2 motorral terunk haza. Neked mi a helyzet a motorokkal?Vagy mär csak egy van?
Benzincső! Milyen gépsárkányokat vettetek?
Elfelejtettem, hogy az Attila-dombra megyünk pozitiv energiät magunkba szivni...
Alpári út stopperrel oda-vissza !
Sziasztok!
Ha minden jol megy,akkor szombaton meglesznek a motorjaink. Amennyiben igy lesz, akkor mi vasarnap biztos gurulunk valamerre....Ha van otlet ki merre szeretne szivesen värjuk, ha nincs akkor mi eldontjuk. Szerintem vasarnap kb. 9 fele kint leszunk a gokartpalyan, aztan ott megbeszelhetjuk, hogy ki merre szeretne...
Hali! Nincs valakinek a közelbe Honda cbr 900-919 rr motorja? Pár dolog kérdéses rajta és szeretnék ránézni ha lehetséges előre is köszi!
Ok, remelhetoleg addigra mar meglesznek a motorok...ugyhogy el tudunk menni a pannoniaringre..ha esetleg meg szeretne valaki csatlakozni, megbeszelhetunk egy indulasi helyet, idopontot...(kb.280 km)Szerintem vasarnap mennenk, gondolom akkor van a verseny, vagy mind a ket nap? Es azt lehet tudni, hogy hany orakor lesz?Ha mar megyunk lekesni nem szeretnenk...
esetleg a belépő árát nem tudod? ott találkozunk
Motoros találkozó Soltvadkerten! Május 20-22
Köszi!
Nagyon szépen köszönöm Jó lenne mér élőben is találkozni!
Nagyon helyes, hogy leírtad a futamokat, mert ha lesz időm elmennék megnézni téged és szurkolni (Monjduk Brno lehet kimaradna ) De, amelyik határon belül van, arra több az esély.
Remélem hamarosan találkozunk már!
A múltkor voltam a gokarton, sikeresen szétáztam , de legalább Krisszel találkoztam :) meg természetesen Timcsivel és Janával is.
Csak összejön már egy randi idén Hiányoztok!
Szia Encii!

Örülök, hogy hallok rólad valamit :)
Én köszönöm jól vagyok, újra Csongrádon :) Motorozás, amikor tehetem, csak nem mindig tőlem függ :(
De jó lenne személyesen is találkozni már....
Remélem a gokarton összefutunk idén :D
Szió!

Imolának boldogságos névnapot!

Enci, a következő verseny jövőhétvégén lesz Brnoban (már ha összejön az anyagi része), aztán júni. 4-5. Pannóniaring. Ezek az Alpok-Adria futamok. A köv. Magyar Bajnoki pediiig júni 18-19., szintén Pannóniaring. Egyelőre ezek a szinte biztosak, a többit még nem tudni