Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia

Érdekel. Ha addig nem tudja más oda adni (gondolom senki nem jelez) akkor érdekel.
Itt nálad agip-nál átbírom venni majd?
Elviszik a vasat különben? vagy nincs jelentkező? Nehéz eladni most mindent....

Köszönöm előre

Üdv.:Szöszy
November 23 után tudom odaadni, ha érdekel...
Sziasztok

Lenne egy kérdésem kérésem. Van itt valakinek olyan első motoremelője ami villanyaknál emel? Kecskeméten vagy vonzáskörzetében? 1 napra elkérném, méreteket levenni. Elhozom meg vissza is viszem.. ha kell árát is ott hagyom addig.

Köszönöm előre segítségetek.


(Ha erre sem ír senki semmit, a fórumot "Halottnak" nyilvánítom)


Sziasztok!
Van pár olaj ami rajtam ragadt. Azoknak szeretnék gazdát találni.
Motul 5100 10w-40 4t 4liter 8500Ft /db. 4db van ha egyben viszi valaki vagy összefogtok akkor 8ezerért adom darabját.
Castrol Act evo X-tra 10w-40 4t 1literes. 1450Ft / db 4liter felett 1400Ft/db árért van. 60oldalas terméklista van. jó árakkal! Ha valakit érdekel az adatlapomon elér vagy válaszoljon erre az üzire. Ha másmilyen olaj érdekel, akkor kérdezz!
Szevasz!
Kiskunfélegyházán tudok egy jó szerelőt ha érdekel még.
Évzáró motorozás Aggtelekre!

A GURIGA IDŐPONTJA : 2011 SZEPTEMBER UTOLSÓ 7 VÉGÉJE! AZAZ
SZEPT 30 OKTÓBER 1-2
INDULÁS KAPOSVÁRRÓL:422 km autópályán 100-110 es tempónál 12 órakor
a DÓMUS parkolóból!
KÖLTSÉGEG ! 2 szállás
2 vacsora
2 reggeli
KB - 10-12000 huf!
JELENTKEZÉSI 6-ÁR IDŐ 2011 SZEPTEMBER 23.
motorozz.hu zselici motorosok
20 416 13 30
Nem tudom kik lehettek, mi mindenesetre nagyon élveztük a "showt" meg gondolom Ők is:D

Csak felbukkantak a sünök, úgyhogy rövid idő alatt el is tűntek..:(
Fúúj, ilyen undorító dolgokat csináltak? :D Kik lehettek azok a fantomok? :D
Sziasztok
Véletlenül innen valaki volt szombaton olyan 23 óra körül kiskörutazni?4-en voltak, mind nagy motorral!(volt köztük gsxr, cbr rr, a többit sajnos nem bírtam megnézni mert nagyon repesztettek:DTalán még egy r1..)
Szimplán csak érdeklődés céljából, Én voltam az az egyik gyerek aki végignézte, hogyan mennek/mentek (hayabusa-s pólóval)

Ja és holnap is elugrunk olyan 22-től hajnali 2-ig durván, remélem akkor is lesz pár adrenalin függő..:D
Sziasztok. Elveszett a motor és tanksapka kulcs. Mit tudok ilyenkor tenni? Valaki segítene a zárat kiszerelni, mert állítólag a zárhoz készítenek kulcsot.
Sziasztok... Valaki kecskeméten vagy közel hozzá nem tud ajánlani egy olcsó de mégis jó motorszerelőt? csak szétkéne szednia blokkot kitisztitani és főtengely csapágyat szerelni és összetenni......
választ előre is köszönöm
Okés rendben!:)
Vagy esetleg ha email címed van, az is jó, amin eltudom érni! :)
Várnod kell egy kicsit, mert most adták volna meg a számát skypen, de ledobott......
andras.bakk@gmail.com ide nyugodtan küldheted a telefonszámát.
Nagyon szépen köszönöm, megmentettél :)
Szuper!
Köszönöm! Igen kellene! Próbáltam rendelni tőle, csak mire akartam rendelni inaktiválták vateráról. És nekem meg hatalmas szükségem lenne az alkatrészekre:$
Nem ő az, de megvan a vaterás telefonszáma is ha kell.
Szia!
Köszönöm a válaszodat!
Véletlenül nem tudod, ő árult vaterán 125-ös Csepelhez új alkatrészeket?
Az illető is PannoniaTL250 felhasználónéven volt, és Bács-Kis-Kun megyei lakhellyel. Ezért is gondoltam hogy Ő az, főleg hogy motorokat restaurál.
Nem fogod itthon találni, legközelebb karácsony környékén lesz itthon, külföldiába van.
Sziasztok!
Valaki tudja PannoniaTL250 felhasználó nevű úriember email címét? Igazából nagyon fontos lenne, a segítsége!
Előre is köszönöm!
További szép napot!
Mi is megyünk délután,bár nem az oktatásra, de lehet még így a látottakból is tanulhatunk valamit, mert ránk férne.
Sziasztok!
Hétvégén megint megyünk motorozni, ha esetleg valakinek van kedve, pénze, ideje, jöjjön.
Sziasztok!
Én csatlakoznék, de indulunk nyaralni ...nem motorral.
Olvastam az emiledet. Szép az a gép, de most pár hetet (hónapot?) csúszik a motorcsere. Mindenesetre lassan kezdem árulni a Kawát.
Még egyszer gratula az új gépekhez!
NT
Sziasztok Holnap és holnap után is szeretnénk menni a hegyekbe motorozni aki esetleg szeretne csatlakozni jelezzen szívesen várunk mindenkit!

Üdv: Árpy&Enikő