Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorozásban gazdag Boldog új évet kívánok mindenkinek
Szia,
Igen láthattál arra, mert arra felé lakik a menyasszonyom.
Téged láttalak Kecskeméten a hullám vendéglőnél valamelyik nap? Egy zöld zzr 400-al voltam 2 személlyel.
Sziasztok,
Kecskeméten vagy a közelben tud valaki jó szerelőt ajánlani?
Merre? Tatarszentgyorgyi lőtér?
Enduró !
még szerencse, hogy itt van nekünk az 52-es út, ahol zavartalanul lehet menni, akár 25km-t teljesen EGYENESEN
Szokásos.
Semmi.
tudtok amúgy valami kecskemét környéki eseményről a közeljövőben?
Ébresztő !
Pótregisztráció!

A regisztrációs nehézségek miatt,szombat reggel is lehet regisztrálni a vezetéstechnikai tréningre,a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon.Sokan jelezték ,hogy nem tudnak regisztrálni emailben.Aki szeretne regisztrálni az jöjjön 07.15-re a rendőrségre.Dunaújváros,Szent György út 1.
http://www.baon.hu/bacs-kiskun...

bazz :((

remélem minden rendben lesz a riderekkel! vigyázzatok magatokra!
Ingyenes vezetéstechnikai tréning Dunaújvárosban.A tréningre regisztrálni kell.Regisztrációs cím dh-onlie és a police.hu oldalon.
Siess ne hogy lemaradj!
Tudnátok ajánlani egy megbízható motorszerelőt itt kecsón aki ért a robogókhoz?

Czencz -ne!
Sziasztok.

Eladóvá vált az autóm.
Peugeot 605 SRI. 2000 (1990)

Lejárt magyar okmányokkal, ideiglenesen kivonatva van jelenleg.
168.000km Ausztriából behozott autó volt, addig szervizkönyves.
Grafit metál szürke, és ugyanilyen kárpitozással rendelkezik.
El ablak(elöl) abs, el.napfénytető, el.tükrök, fűthető ülések, szervó.k, központi zár, vonóhorog(fűnyírót, rotakapát, motort szállítottam)
Jelenleg Mischlen nyári gumikkal van szerelve(50%) de adok hozzá 2-garnitúra télit is.
Vannak hibái:. a két küszöb javításra szorulna, a bal oldali ablakemelő bovden elszakadt(a motorja jó), és egy motortartó bak cserés lesz már(3500ft)
Amiket nemrég cseréltem:. kuplungszerkezet(új), az összes első szilent(új), kormánycsapokat(új), hátsó fékcsövek(új), hűtő(új), kipufogó rendszer felújítva,
A korát meghazudtoló esztétikai állapotban van(kívül belül)
Egyáltalán nincs lelakva, ülések kiülve, kárpit kiszakadva kifeselve elkoszosodva, műszerfal szétrepedezve(nem napszívta),
csomagtartóban is csak poggyászt szállítottam.
Garázsban tartott autó volt.
Soha nem hagyott ott sehol sem.

Ha esetleg valakit érdekel szívesen küldök róla képet.
Irányár:.125.000.(huf),
Az ár minimálisan alkuképes,

Email:. v.zee@freemail.hu
Tel:. 06-70-588-91-85.
(Jászszentlászló)
Sziasztok!

Látom elég kihalt a fórum de hátha tudtok segíteni. Kb 2 éve találkoztam a gokart pályán egy sráccal aki egy Cagiva Mito I vázba épített azt hiszem egy yamaha TT blokkot. Ha valaki tud róla vmi elérhetőséget plst dobjon meg vele !
Dec. 31.-én kijön valaki a Nagy Tesco parkolóba Kecskeméten egy évvégi gurulásra? Mondjuk délelőtt 11-kor? Én ott leszek, aki szeretne jöjjön...
Kecskeméten mindenki kihalt?
Nagyon szomorú...
nah,nah végre! holnap jön az eső.... akár indulhatunk is :)
megvan a vas? exc lett végül? hívj! 0630 9688688
Na így nem lesz közös endurózás... =)
Na!

Elérhetőséged van?
Lassan csavarhatunk egy kört ! :)
Na mi lesz?
Mindenki alszik?