Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KTM 525 EXC.
De csak ha lesz szep allapotu. Turelmesen kivarom :)
hello
ok, ahogy elnézem elég halott a fórum. nem motorozik itt senki?
milyen vasat veszel?
Szia

En osszel veszek gepet , ha osszejon hivlak!
Kecskemét környékén keresek endurosokat! jó volna ha vki megmutatná a környék pályáit, dombjait, nem régóta lakom a városba, és nem tudom merre is induljak. tel:30 9688688 (szentkirályi, lakitelki pályák müködnek? jár oda valaki?)
Ha valaki a Balatonra szeretne jönni neki ajánlom fel jöhet hozzánk!
http://szallas.hu/sipos-apartm...
motorosoknak kedvezmény csak az ajánlat kérésnél írjátok bele hogy motoros vagy pedig a sportmotoron láttátok a hirdetésem így +kedvezményt kaptok
Sziasztok!

szombat reggel az M5 kecsó meletti szakaszán elvielg történt egy kettős motorbaleset a pestről kecső fele menő sávban, valaki tud valamit? Hatalamas dugó volt.
Sziasztok.

Elkezdtük motorgumikat árulni.
Mind új. 2012-2013as gyártás.

Rengeteg méretben, fajtában és stílusban.

Ha érdekel akkor adatlapomon van elérhetőség. Írj rám.
Sziasztok.

Garázs társbérletet keresnék motoromnak a Széchenyi Városban lehetöleg a SPAR környékén. Közös garázsbérlésbe is szivesen csatlakoznék ha valaki hasonló cipöben jár.
Sziasztok!
A használtautón van hirdetve nálatok egy 2007es ZZR 1400, valaki esetleg tud valami infót róla?
Előre is köszi!
......
Szia a tavai évem nem volt valami fényes, meg rengeteget dolgoztam de remélem idén másképp lesz
Szava Gabi ,1000éve,....mikor szoktál te s merre csapatni...?
Hali vannak biza,de nem sokan az bizti....
Mikor csapunk 1 et akkor Pistám...?!
Nem hiszem hogy eltüntek volna csak vannak az embernek más dolgai, gyerek meg lakás meg a hitelek, és ha az ember kihagy pár évet nem azt jelenti hogy már többet nem motorozik.
Jól eltűnt azért mindenki a fórumról.
7-8 éve még 15-20-n jöttek Kecskemétről erre felénk, most meg már azok közül talán senki nem motorozik?
Vannak
Ha minden összejön , akkor majd én ! :D A jövőben hamarosan !
Rock N RoLL
Szevasztok!
Nem tud valaki a kiskunhalasi télűző motoros
felvonulásról valami közelebbit?
Tavaly kurvajooo volt!
ENDÚRÓSOK vannak itt jelenkezetek
Motul 5100 10w40
Nekem bevált
Igen, bent a pultnál kell regisztrálni.
Valaki volt már Kecsóringen fent, mióta megújult? Hol lehet befizetni a pályadíjat, hol a "kassza"? Bent a pultnál?
Ja az is igaz. Irtam ide parszor jon-e valaki egy korre erre-arra... meg valasz sem erkezett :-\
Pedig rengeteg motorost látok nyáron Kecskeméten, bár nem biztos, hogy idevalósiak :) Mostantól megpróbálok 1-2 naponta felnézni és aktív lenni, hátha ragadós lesz az aktivitásom. :)