Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Rikiren!

Az általad emlitett modellhez az Amerikai katalógusok csak 2003-2006-ig hoznak dobokat, azokhoz van Pro Circuit és Akrapovic is, 2007-es nem szerepel sajnos benne.

2007-hez FMF Q4 Titanium racing dob. Ezt találtam még évjáratban hozzá.
Ár: 103.000.- Ft Budapesti átvétellel
Szállitási idő: 15 munkanap.
Egyébként Én jelenleg Budapesten vagyok ugyhogy tőlem veszi át mindenki a cuccot
Drágákat
Hi AlexCBR érdekelne sv1000 hez milyen rendszereket ajánlassz áruk stb válaszod előre is kösz
.. :: HARMAD ÁRON ELADÓ ! :: ..

Vadonat új, saválló dob összekötő csővel + leömlő : 200-400 cc-s 4T erőforráshoz ( én quadhoz vettem, amit időközben a gyári dobbal adtam el ) Felszerelve soha nem volt, gyári csomagolásban.

Új ára 120 EUR volt, 10.000.- Ft ért vihető !

Megtekinthető / meghallgatható : VIDEO !

Elérhetőség az adatlapon.
Hello Alexcbr!
Azt szeretném megkérdezni, hogy 2007-es Yamaha Wr 450 f-re akrapovic vagy procircuit kipufogó/kipufogó rendszer mennyibe kerülne, és érdemes-e amerikából behozni és ha igen, akkor mennyibe kerülne és hogy lehetne? Mennyi lenne a postaköltség és a vám stb?
Előre is köszi!
Sziasztok!

Érdeklődnék, tudtok-e segíteni abban, hol találhatok Honda CB500-hoz (1997) jó állapotú kipufogót. A jánoshalmai bontóban már kérdeztem, nem is lesz nekik.

Köszi: Dani
Szia ALex meg tudnád nekem mondani hogy mennyibe kerülne 600rr-re 1 yoyhimura gp.force végdob? és a gyáriért mit lehet kérni kapni? köszönöm válaszod elöre is.
2008 Yamaha R6 Yoshimura R-55 GP Style full rendszer rozsdaálló acél dobbal (carbon dobbal is rendelkető) 251.000.- Ft
Szállitási idő : 10 nap.
Üdv.
Ducati-nak Ducati,Monster-nek nem Monster de hazai.
sziasztok
ahogy figyelgetem nagyobb köbcentis mocikhoz árulgattok kipufogókat, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy honda nsr 250mc16 2t mocihoz kellene nekem komplett rendszer, de nem gyári hanem valami franko ARROW( amivel ki vagyok békülve, a mitomon is ilyen volt) de ha valaki tudna esetleg 2 db egyforma sportdobot( 125 ös rajta a hemger és 2 db van belőle, szóval olyan kipudob is jó ami 125 öre jó) az legyenszíves jelezze, mert most gyári rendszer van fent, a hangja se valami szép, és talán előcsalna 1-2 pacit még...
köszi mindenkinek
mitoo
Összekötővel, felszereléssel, sportlégszűrő+olajozó tisztító szett, + felszereléssel volt 60-70 között a zsé amit fizettem.

Tehát a dob + összekötő 50 körül volt......

Dér oltári durrogáshadműveletet művelt, + fél méteres lángnyelvek jöttek ki belőle..... :D
Szia,

És mi pénzt kértek a raptor dobért?

Üdv:
Balázs
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy kb mennyit ér egy MIVV full titanium kipufogórendszer?
Szia.

Neke GS500F-em volt előzőleg, és Raptor dobot "rakattam" raktak rá a Suzuki salgóban, mikor kértem valami normális mély hangú cuccot.... Én tökéletesen megvoltam elégedve a dobbal, nagy és mély hangja volt. Általában gigszernek nézték a gépet egyből. könynebben is indult és alsó fordulaton pár nyomatékot is kapot szerintem....
A oldalamon van pár képis róla. http://www.kacsu.hu/e107_plugi...
Szevasztok.

Sikítson aki tud lég-olajos 1100es gixer leömlőket, vagy bandit1200-re való rendszert (akra, joshi, etc)

Bandira szánom...

Hívhattok is: 30 8642123
Hm, akkor maradok az itthoni kinalatnal.
Szia! Sajnos csak nagy Bandit-ra tudok dobot hozni
Szevasztok!

Szeretnek egy K7 650-es banditra valami korrektul kinezo es korrekt hangu dobot.
Van valakinek tapasztalata vagy infoja, hogy milyet erdemes?

Ill. Alex, te milyeneke tudnal hozni?

Koszi elore is!
TayRol
Hello parejb!

A Remus dobom jó sztem gs500-hoz is, mert már láttam ezen a típuson is. Emailben akartam írni, de nem adtad meg a teljes címed! Ha érdekel szólj! kliszrob@gmail.com
Sziasztok!

2000-es Ducati 600 Monster-re keresek sport dobot. Tudtok ajánlani valakit, aki "házi" készítésű dobokkal foglalkozik?

Köszi!
helló,
én egy Suzuki GS500F re szeretnék sportdobot.
Ha valaki tudna segiteni benne kérem irjon a balazs.parej@wincanton e mail cimre
Köszi! Már stresszeltek olyannal, hogy nélküle nem megy...
Szia!

Ha csak dobot cserélsz akkor nincs szükséged power commanderre.
Ugyanitt megjegyzem FZ6N-re keresek olcsó használt sportdobot...
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy, ha sportdobot szeretnék a mocimra (FZ6N, 2004) power commandert is kell tenni rá, vagy nélküle is tudom használni? Nekem csak a hangja miatt kellene sportdob.