Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép állapotban,tartozékaival eladó. 50000ft
Akrapovic, Yoshimura, Bódis, Leo vince, Arrow, Shark Termignoni, G.P.R, Rombo, Danmoto, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok! Szép állapotú és hangú sportdobot keresek FZ6S-re, ha esetleg van valakinek eladó.
akrapovic végkúp, eredeti E betűs, használtan eladó. kép szerinti állapot. 7000ft + posta.
A dob,bilincs,rugók,meg van hozzá egy összekötő cső 2003-as r1-hez. 55000ft
Szia. 54-es az átmérő,hibátlan állapot
Hali!

Kép van róla? Milyen áron lenne? Milyen átmérőjű?

Köszönöm!
Hello, meg van még? Mi az ára?
Szia
Nekem is tri ovál dobom van de engem most komplett rendszer érdekelne nem csak dob....
Sziasztok!
Pc41-es Hornetre nincs véletlen valakinek eladó használt vagy jó áron új sportdobja?
E betűs és tanusítványos legyen.
Szia nekem van eladó eredeti Yoshimura trioval dobom ha érdekel.
Sziasztok!
Gsxr 600 k2 re keresnék komplett Yoshimura rendszert ha esetleg lenne valakinek eladó!!!
Finster sportdob gsx-r 750-en volt, eladó. Ár: 12,000Ft. Palást picit gyűrött.
Sziasztok.Eladó ,vagy cserélhető.cbr 929/954 -re mókolás nélkül felrakható gyári leömlőre.palásthossz 28cm.
Mivv Sportline titán E-betűs sportdob 54 mm-es bemeneti átmérővel eladó Budapesten.
Polírozást igényel, 20e Ft.
Hali, keresek sportdobot összekötőcsővel együtt VFR 800-ra (1999). Képpel, és árral Köszi.
Üdv. keresek gsx 750 f 2001 bocimra közép sztendert. köszi
Szia.van.ha érdekel 703179083.udv P.
Sziasztok.Keresek akrapovic titán ovál dobot 2003-as r1-re összekötőcsővel együtt.Köszi.
Szia!

Ár?
martindob.hu

Amúgy Zalaegerszegen található meg.
Üdv

Nem tudja valaki véletlenül, hogy MARTIN dobot hol lehet beszerezni, vagy a gyártóról esetleg valamit
Sziasztok, tudjátok honnan lehetne olcsón egy leo vince v6-ot 2003as yamaha dt 50 (80) ra beszerezni?
Valakit hátha érdekel cbr929/954 -re.Lehet más tipusra is jó!belső átmérő 75mm csavartávolság 95mm.érd:kisspt13@gmail.com vagy 06303648921