Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na de hóóóól ?
Sziasztok!

Tudok valakit ajánlani aki összekötő csövek árul vagy annak gyártásával foglalkozik? Előre is köszi!
Szia 3 nap alatt elvittek
Érdekelne a dob ha aktuális még.
ÜDV
igaz 2 ütemre de ez is kipuffancs
ha esetleg valakinek kellenének 30 512 9874
Suzuki gsx750f gyári kipufogó 15e ft,Yamaha R6 gyári dob e jelzéssel 5e ft,R1 05 évj leömlő 15e ft,Suzuki gn250 gyári kipufogórendszer 15eft,Érd:zolimotor@gmail.com
Sziasztok Xt 600 hoz keresek sport kipuffot, E jelzéssel, Ausztriában nem tudja valaki mennyire harapnak a nem jelzett dobokra? :D köszönöm
Sziasztok! Leo vince kipufogomra keresek emblemat. Van valakinek elado vagy tudja esetleg valaki merre fele tudok beszerezni?
Az az dob párt!
KTM 990 Adventure-ra keresek 3 csavaros Akra ovál dobot! nemtom51@freemail.hu
Szia
10-15 e max es csinaltatsz egyet az alatt nem is biztos kapsz..bpen pl 17. Ker proex kft
Üdv. Keresek 2002 gsf 600 banditomra összekötő csövet!
Eladó Simson S51 Fásy által tervezett és Varga Robi által megvalósított Vrezo!50-60-70 ccm-hez!Nekem egy 70/2-őn volt!Teljesen felújított (2hónapja)tetőtöltalpig!Újra lakkozva,csiszolva,lakkozás előtt zsírtalanítva,hegesztések mentén a felmelegítésnek köszönhrtően elszineződve,ujra karbonozva,és ujra tömve gyapottal,hollanderessé alakítva!Jó hangzás a kialakításának,tompítójának és a 0.8-as lemeznek köszönhetően!Eladásom oka új blokkom van és ez a kipu kevés már nekem!
Köszönöm hogy elolvastad!
http://www.jofogas.hu/somogy/Elado_Vrezo_50_60_70ccm_hez_61886817.htm!
Meg van még a két Muzzy? Mert én megvenném!!! Ha igen légyszi szólj...!! Köszi..Számom: 06 30 536 0000 Fodor Péter
Szia! Engem érdekelne! Kérlek írj árat..köszönöm!!!
zoligumi@enternet.hu
Sziasztok!

Fz1re faragok egy GPR dobot, minden megvan csak az átvezető csövet kell megcsinálnom, kérdésem az lenne hogy MIVV féle közdarabnak van valami gyakorlati haszna? Csatolok róla képet, érdemes vele bíbelődni?
Szia

Írj itt egy mail címet, mert komolyan érdekel a dob, és úgy egyszerűbb
Sziasztok!

Még a télen vettem dobot (Akra replika) a GSR-re (750 L5), de még nincs felszerelve, tudom tudom hogy lehet ki bírni hogy ne hallanám meg minden, de gondoltam, hogy télire fölösleges, de lassan és biztosan jön a tavasz és persze a szezont kicsit hangosabban szeretném kezdeni, így elkezdtem össze kötőt vadászni.
Ebay-en létezik, de nem rendelgetek, ha valaki tud valami infót adni, hogy valakinek van-e vagy melyik motoré kompatibilis hozzá.

Köszi köszi!
Szia,megnézem az E betűt,db kille nincs,de újonan se volt hozzá,a használt 40ezer
Szia
E betűs? DB killer kivehető? Ár?
Eladó Muzzy titán ovál dob,2 db van belőle,az egyik normál használt állapot,a másik 1000km futott újszerű
Köszönöm, holnap hivlak!
Szia.Van kipufogóm több féle is.Ha érdekel 70/3179083.üdv Pali.