Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, ezt mire alapozod. Volt nekem is robogóm 14 éves koromban. Tudom, milyen a 2T robogó, mert volt olyanom is. Sőt volt 4T motorom is több. Miután kijártam az utat, van fogalmam arról, hogy milyen "motor" a robogó. Kb olyan, mint a recskázás. Ha nincsen nő, akkor jó az is, de azért életcélnak nem nevezném és nem is lennék rá büszke.

A feleségem x évvel ezelőtt ráült a haverom robeszére, aztán 4 perc után már ment is vele, pedig előtte sosem motorozott. A váltós motort azonban hetekig kellett gyakorolnia, mert az annyival komolyabb. Szerinte is komolytalan a sok robogó. Pláne ez a sok 50-es pöcsköszörű.

Nem az a gond, ha valaki robogózik, hanem az, ha nem kezeljük helyén a dolgokat. Ez egy bicikli pótlék, amit könnyű vezetni, ezért a balf@szok veszik jellemzően. Bármit is csinálunk vele, attól csak nevetségesek leszünk, nem menők.

Amúgy nem tudom, mit lehet gerjedni egy folyamatosan bőgő 1 hengeres fos hangjára. Ezt inkább tompítani kellene, nem hangosítani.
Maradjunk annyiban hogy nem értesz a robogókhoz, főleg a 2t aminél iszonyat hiányos ismeretekkel rendelkezel.
és még..... sok ismerősöm és volt motoros is vesz robogót hogy az aktív motorozás után -család munka- ha kell vagy van rá lehetősége kiszellőzteti a fejét a robogón, elég naivság lenézni mert csak.......... volt olyan kollégám aki sr50-et vett kiszellőztetni a munka fáradalmait................ ma 600 -as túra géppel ha van ideje a külföldet járja, akkor ő mi/ki is?
nos, látom te sem férsz a motoros bőrödben.
http://youtu.be/WIm1z7Lscgg

az ő szemükben pedig te nem lennél motoros, a motorod pedig .............. csak hulladék a szemükben. miről is szól kis hazánkban a motoros szájkaratééééé?
nos, látom rágod a kefét rendesen ne a pöcsköszörű elé állj ki hanem a wsbk-on lássam a huhukidat amit eddig igen nem vettem észre. csak a saját kategóriádban indulj el versenyezni. meg van benned az a felsőbbrendűség ami az állatvilágban, az erősebb kutya baszik tehát a felfogásod szerint aki nem huhukival és 1000-es bringával nyomul az már nem is lehet motor-os.

nos, az ő szemükben te milyen motoros lennél is?
http://youtu.be/pEJelHZ94kU
Természetesen kiállnék a sok pöcsköszörűs balfasz elé...ha már ők is versenygépekkel, én is avval...
Rendezett a Totalcar is robogós versenyt. De attól még szart sem érnek ezek a motorok a szememben.
nos, ezzel a kijelentéseddel szarba nyúltál állj ki a nem motorosok elé a rajtrácsra és mond el ugyanazt amit itt. szerintem választás elé állítanának vagy lehugyoznak vagy cserben hagynak, te dönthetnél.

http://youtu.be/Bk5NlMeWL18
*51mm-es a csatlakozója
Sziasztok!

Sport dobot keresek egy 250ccm-is V2-es Honda-hoz emberi áron. :)
Yamaha R6 gyári dob karcok vannak rajta és az összekötő levágva tehát amire akarod E jeles.5e ft érd:zoli_motor@freemail.hu
sziasztok!
keresek 2008 zx10r-hez sportdobot összekötővel.
Tudom, sok városi motoros lelkébe gázolok...

Szerintem szánalmas a sportkipufogó egy robogón. Bőgetik ezt a sok automata váltós szart, jön ki belőlük ez a szar darabos egyhengeres bőgés. Visít folyamatosan 9000-res fordulaton, jön ki belőlük ez a hangos egyen hang, amitől mindenki undorodik. Különösen szar, ha 2T motorról beszélünk. Pl. múltkor a saját motorom hangját nem hallottam múltkor, mikor megjött egy ilyen tuningkipufogós robogó.

Hiába drága ez a T-max, akkor is egy túlárazott szaros robogó. A tulaja meg akkor sem lesz motoros, ha 140 dB-en ordít a sportdobja. Lehet úgy csinálni, mintha motor lenne, lehet sznoboskodni, de akkor sem lesz motor egy robogóból. És a robogósból sem lesz motoros, amit ők is tudnak - emiatt viselkedik úgy a legtöbb komplexusos robogós, ahogyan.
Végy egy Yamaha T-MAX-ot.
Tégy rá TERMIGNONI kipufogót.
Próbáld ki úgy, hogy a DB Killer bent van, illetve nincs bent!

http://youtu.be/YTKCN92S9VA
Ducati sport 1000 gyári remus sport dobok építőknek tökéletes.Ár:30e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Eladó! Dob 50cm,,összekötő 80 mm átmérő
Kb 50-es leömlőre csatlakoztatható!
70-373-4691
Akrapovic V-TUV009: Külső átmérő: 48mm; belső átmérő: 32mm; hossz: 95mm
Keresek Akrapovic V-TUV009 típusú killert. Ha valakinek van fölösben, akkor kérem, hogy szóljon! Köszönöm!
Képek az adatlapomon...
Üdv
Ixil hyperlow kipufogó eladó. Honda CB1000R-re való, de nem biztos, hogy csak erre a típusra jó. Ára 40000 HUF
Eladó E-szabványos alu Leo Vince dob, 3 csavaros, Kawa Zr-7-re való vagy amire felrakod. A dob alján van egy karist, de fölrakva nem látszik. 30eFt
Szívesen! Ahogy így rágugliztam, az összes többi típus is szegecselt, úgyhogy ha nem olyan, akkor ott vmi susmus lehet. Egyedül cross kipufogókon láttam gyárilag matricásat.
Szia hoppá akkor elképzelhető hogy ami nem szegecselt akkor az kamu vagy palást cserés lehet már köszönöm !!!!!!
Szia! Az enyemen ugy nezem szegeccsel.
Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy az eredeti Yoshimura dobokon szegecsel van felrakva a logó vagy ragasztva ?