Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs. Sedu-t kérdeztem.
Igen. Mennyit kérsz érte? 4csavaros felfogatás?
Trx 450r kipufogó
Ár megegyezés szerint
Ha tőlem kérdezted akkor igen megvan még ha nem akkor is
Meg van még?
703781937
Köszönöm az üzletet! Ha van vmid a típushoz szólj majd ;)
Meg pár infó a dobtest ovális forma,hossza 35,5 cm plusz a vég 5cm. Nem eredeti yoshimura dobról van szó hanem annak a méreteit lemásolva készítették.
Ja igen az lemaradt 06703883586
Telszámod?
Telszámod?
Nagyon szép hangja van nincs kiégve a gyapot. Természetesen nem új állapotú de nincs horpadás rajta.
Nekem már van másik dob ezért nincs rá szükségem lehet valakinek pont jól jönne.
Te véregér
Nem araztad alul azt a dobot?
Csak kerdem mert szepnek tunik..s milyen a hangja?
Gsxr 600 K5-ről gyári helyére felcsavarozható kipufogódob eladó szép állapotban.
Ára:20000
Írtam privátban!
Szia, nekem van gyári dobom katalizátorral hozzá, ha kell.
Formára a jelenlegi nagyon bejön! Nekem sem tetszenek a méteres hurkatöltők de ez alapjáraton 100 decibel... :D
Igazabol a hosszabb dob nagyobb atmerovel igen. De nehogy egy gyarkemenyt tegyel ra
Köszönöm! Laikusként feltételezem, hogy nagyobb vastagabb dob tudna fogni rajta csak kérdés, hogy mennyit és hogyan oldható meg! Sokkal könnyebb volna ha a katalizátor is meg lett volna mikor vettem...
Szia
A tapasztalatom az a full karbon doboknak van oblosebb melyebb hangjuk. Ami rozsdamentes vagy titan az sokkal karcosabb uvolto.
Szia, helyileg hol van? Mennyi az annyi? :)
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni az alábbi képen látható dob van a motoromon(fekete)!
Egy arrow logo bele van ütve és próbálom beazonosítani a neten talált képekkel, hogy arról van-e szó amit találtam!
Nagyon magas a hangja nem igazán szép!
Kérdésem az volna, hogy így felszerelhető-e rá valamilyen slip on esetleg toldalék összekötőt kell-e hozzá csináltatnom, illetve van-e olyan dob ami öblösebbé elviselhetőbbé tenné a hangját így katalizátor nélkül is?
Segítségeteket előre is köszönöm!
Yoshimura dupla slipont tudok rá.