Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van esetleg valamid számomra? :)
Csavaros
Szia!

Milyen összekötőd van csavaros vagy slip on?
Sziasztok. TL1000S-hez keresek dobokat. Ha valakinek van eladó, ne tartsa magában.
Sziasztok!Akinek van cbr954rr-hez gyàri dob,ès megvàlna tőle kèrem jelezze:)
Hello.
Állítólag a Raptor dob elérhető Kecskeméten is. Tudja valaki hogy pontosan hol találom meg őket? Cím vagy tel.szám?
Hali, keresek LeoVince X3 dobot. (TT-R 250) Vagy esetleg mást is meghallgatok, de kizárólag műszaki vizsgára alkalmas dob érdekel, köszönöm.
Ment az sms
Nekem 30ert csinalta de abban katalizator kiiktatas is volt es egeszen a leomlotol a dobig szerelessel egyutt. S kellett varialni a dob felfuggesztessel is. De csinalt mar osszekotot 12ert is nekem
Köszönöm! Olvastam itt róluk, azt hittem dragabbak.
Írtam, de most esik le, nemtőled vettem a dobot?:)
Proex 17. Ker keresd attilat ő a tulaj ha nagyon bonyolult es hosszu az osszekoto sok szerelessel jar stb akkor 25e de altalaban alatta
Szia jimmy1!
Nekem maradt egy összekötőm a 2004-es Z750-ről.
Ha gondolod potom pénzért elküldöm
Csörögj és megbeszéljük!
0670/379-9919
Sziasztok! Z750-re vettem egy dobot. A gyári helyett rakatnám fel . De Bp- en ez is fullos áron megy :( Azt mondták az összekötőt 50-60 ezerért csinálnák meg. Kb 15-20-ra saccoltam volna, leesett az állam. Tudtok esetleg vkit aki csinálna? Köszi
Sportdobok,párok,rendszerek eladók.Újak is nyomott áron.Csak ismert gyártók termékei:Akra,Arrow,GPR,Leovince,Mivv,Remus,Shark stb.Ízelítőnek néhány ülés alatti:600RR,1000RR és ZX6.A többség E-s db killeres!
Kérdezz!Csak tel:703179083.
Telo számot kaphatók?
Szia martin dob érdekel ha van hozzá összekötő!!!! Írj privibe
Üdv Mindenkinek!!
Lenne egy elég hülye kérdésem!
A motoromon (z750) van egy karbon devil dob, aminek a karbon palástja javítva lett így közelről nem a legszebb!
Új dob vásárlásra most nincs lehetőség (esküvő,lakás vásárlás), így az egyik barátom kitalálta, hogy van 240 mikronoa karbon fólia ami elméletileg 140 fokig bírja és húzzuk be azzal! A dob sok motorozás után is kézmeleg, tehát bem forrósodik fel!
Esetleg vélemény vagy tapasztalat valakinek????
Szia
Proex kft 17. Ker
martin dob , rozsdamentes, eredeti tömőanyag, polírozva, 52-es csőre. hangtompító még nincs, de készül hozzá. 35 000 ft.
Sziasztok! Suzuki SV650s-hez gyári dobot keresek. Nem tud valaki jó áron eladót, vagy kölcsönbe néhány nap erejéig? Meghálálnám! Műszakira megy a paripa, ahhoz kellene. Budapesti vagyok, de Szeged-Székesfehérvár útvonal is jó lehet. Köszi!
Sziasztok!

Kipufogón szeretnék palástot cseréltetni, tudtok esetleg valakit Budapest közelében, aki ilyesmivel foglalkozik?

Köszönöm előre is az infót!