Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia van nekem alig használt gyári
Még van pár téma ahova nem írtad be a szaros aliexpresses kézvédődet ami újonnan 10 dollár... Ahova szabad felrakni oda meg nem raktad fel, van eszed...
Sziasztok! Eladó sosem használt kézvédőm. 4500Ft. +3630-273-1779
Posta megoldható, vagy előre utalás és borítékban elküldöm.
Motoroztam előttem fel borultak. .
Szaladtam segíteni.
Így az enyémet a jobb oldalára el döntöttem a kanyar falának. .Szóval nem teljesen feküdt.
Azóta nem indul a.motor ( KTM 250 sxf 2015)
Be lehet tolni de 1 -2 perc pofoges után meg fullad.
Talán annyi észrevétel hogy a kormanynál az F1 kis lámpa nem villog/pislákol mikor öninditozok.
Előre is köszi a választ
Sziasztok .
Hátha járt már így valaki. ...
sziatok bonttot ktm alkatrészek eladók ktm exc 360.1998.ktmexc380.2003ktm sx 250 1997.ktm sx 125 1996.ktm lc4 400,660,,,
ÉRDEKLŐDNI CSAK TELEFONON 06304053450 ES SZÁMON.

BÁRMIKOR HIVHATÓ VAGYOK 0 ´24 BE
sziasztok
Sziasztok!

2006-os EXC525-re keresek gyári kipufogódobot.
Köszi!
Szívesen!
Szecsu:
Köszönöm a segítségedet!
Annyiért kell kompromisszumot kötni.
Kb 300 magyar ezredes
Ok. 06307546718 a telefonszámom, majd holnap hívj.
Üdv:Tamás
Üdv. Elnézést a későn reagálásért,de régen voltam net közelben.... Tehát. A"külső" kosárra volna szükségem ha lehet előtét kerékkel együtt(párban), de azt javasolnám hogy akár privátban vegyük fel a kapcsolatot telefonon.... Az a biztos
Sziasztok!
Ktm exc 520-at szeretnék venni. van olyan amit mindenféleképpen meg kell nézni rajta,tipushibák esetleg? Nagyon saccra mennyi egy komplett blokk felújítás? Köszönöm előre
Nézd az SC jobb futóművel bír ez tény,baromi erős,talán sok is terepre,a megbízhatósága is elviselhető,de nem említhető egy lapon a TT-vel vagy az XR-el
Feltételezve,hogy mindhárom motor rendben van!
Volt XT 550-em,ami ugyanaz a blokk mint a TT.
Rendesen enduróztam vele már amennyire elbírtam a súlyát,de soha,értsd SOHA nem hagyott a hegyen,pedig nagyon kapta!
Volt XR-em amivel szintén szar helyeken jártam és az is dettó
Az XR-nél annyi a bibi,hogy a gyári karbija szar vagy a Dominátor vagy valami síktolattyús kell rá!
Az SC mint említettem jobb futóművekkel van megáldva s erőben is veri a másik kettőt,cserébe pl. az elektromos rendszere nem annyira állóképes.
De az SC-hez képest milyenek, mert árban nagyon egyek, futómű, blokk, fékek, súly tekintetében hozzák azt amit a KTM?

Gábor
TT600, XR600R
TT-ből minél régebbi annál jobb,csak ne legyen szétütve
XR mind jó ha szintén nem gányolt
KLX-nek van pár betegsége
Ah soooooo
Bontottan árulok egy sx 250 ktm-et, váltóhibás lett. Csak az egyik srác szecsumx érdeklődött a kuplungkosár állapotáról.
Miert kell cserelni? Nem latszik igy elsore problemasnak.. mar amennyire lehet latni a kepeken
Szia. Tökéletesen működött, mielőtt szét lett bontva.Külső és belső kosár is kellene, esetleg nyomólappal rugókkal kompletten? A belső kosár peremén van egy kis lepattogzódás, ezt láthatod is az első képen.
Sziasztok!

KTM SC625 enduró tereptulajdonságairól tudna valaki véleményt írni, nem üzemórás endurót keresek, TT600, XR600R, KLX650R mennek abban az árban amiben az SC620/625 kapható.
Ezek közül ti melyiket ajánlanátok?
Véleményeteket előre is köszönöm!