Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is egyetértek, persze külföldön biztos, hogy vannak jobb állapotúak is... sőt a szervízelési kultúra is magasabb mint itthon.

Van például egy ismerősöm, aki arra büszke, hogy a 2 év alatt mióta megvette a bmw-jét, nem költött rá semmit, csak tankolt. És ez szó szerint: se olajcsere, se semmi.

én csak azt írtam, hogy akik ezzel foglalkoznak, kvázi nepperek, azoknak a legnagyobb haszon azon van, ami sokat futott vagy mondjuk sérült volt, mert azt tudja olcsón megvenni és itthon haszonnal eladni.

Nézegettem például a mobile-de-n az árakat, kicsivel olcsóbbak mint itthon, de a megkíméltek, keveset futottak azért annyival nem olcsóbbak, mint nálunk.
teljesen egyetértek
Üdv!
Már bocs,h belebubogok..de mégis!

Úgy érzem kissé magasra tetted a lécet,árkategória-Márka-állapot -évjárat tekintetében!
Én azt gondolom, azért mert valami kintről behozott, nem feltétlenül lehasznált(ez inkább magyar szokás) mármint szarrá lehasználni valamit. Olcsó Magyarországi szervízkönyves-fiatal-kevés kilóméterrel! No ez nem létezik! Valamiből engedned kell! Eleve itthon a Magyar márkaképviseletek sokkal drágábban adják a gépeket mint amiért kintről be lehet szerezni(és ez új modellekre is értendő) Ennek következménye,h használtan is jól kitarják az árát! (ha egyszer drágán vette..nemigaz!?)
Ezeken felül magyar honban szokás az,h elviszed a márkaszervízbe a terméket(beleírnak mindent a (szervíz könyvedbe) s közben lóf..pikulát sem csináltak vele! Te meg nagy elégedettséggel robogsz tovább,h húú nekem ezz márkaszervízes ám! Saját Magad csinálod,na az meg van csinálva az tutti! Egy márkaszervízben nem nagyaon vannak megfizetve a szerelők! (tapasztalatból mondom, Toyota értékesítő is voltam egy időben) s ebből kifojólag nem mindíg tökély amit művelnek! persze vannak kivételek is!
tehát véleményem szerint,ha mindenkép Márkát,komolyabb konstrukciójut-fiatalt-jó állapotut-szervízkönyvest keresel,,kicsit dobjál még rá a lovettára! Vagy nem is kicsit.....
Avagy Űber motorszerelővel menj,aki a helyszinen kicsit szétkapja amit kell(abból sok dolog kiderül)és kifoghatsz jó külföldit is.
A képeim közti maját 95 ezerért vettem svájcból...
A semmit az úgy értem, hogy szinte csak kinti papírosokat hirdetnek.
Az elméletem szerint pedig a neppereknek a cél a haszon.
Kint sem a jók és a megkíméltek az olcsók, hanem a sokat futottak, sérültek.

Szóval még ha ki is fognék egy sérülésmenteset, nagy az esély, hogy visszapörgették a km-t. Egy 50-60ezret futott gépnél pedig már azért szép lassan elő fognak jönni a hibák.

Mai két érdeklődésem eredménye:
1. aprilia atlantic 250, 2007-es, képek alapján szép

De nincs szervízkönyv, se semmi hozzá, 1 kulcs, ezek alapján a 17ezres futás is kétséges.

2. Yamaha Majesty 400

Állítólag magának hozta be kintről picit sérülten, újra van fújva, kicsi csörgő hang... és így már az ára sem baráti.

Most már az árat is kitoltam 600 ezerig és jó lenne legalább 2006-ost venni, de most nincs kapás.
én még csak teszteken láttam, de azt írták, hogy az x9hez képest több a lábtér. Az x9 meg elég nagy batár :)

eddig amúgy jelentem semmit, de semmit nem találtam, legalábbis amit nyugodt szívvel meg tudnék venni.
Pedig itt a jó idő...
Köszi szépen:)
Nem valami elterjedt, mindenhol csak ZX-et látok a neten.
Na, akkor sok szerencsét a sikeres kipuffantóhoz.
Szia!

Olvastam a tesztet, tetszett.
Nem tudom láttátok-e az új BMW robogó tesztjét. Kiderült, hogy Kymco (Honda) blokk van benne... (én is Kymcos voltam, azért írtam ide nektek, Xciting 500-asom volt)
Na mégse jó, azt mondta eladó hogy tuti nem lesz jó rá.
Megvettem inkább a Leo Vince ZX-R-t.
Az legalább biztos passzol Super 9 AC-ra.
Kérdezze az eladót, ja már ha az is ért hozzá. Nemrég szerettem volna venni Én is egyet, de nem tudták megmondani jó lesz-e, csak azt ajánlották jó pénzért ráigazítják ha nem passzolna.
sosem kép alapján vásárolunk. Kérdezd meg az eladót, nézz utána a termék gyártójánál és az alapján dönts.
Gondolom jó arra is.
Na igen, én is így gondolom, de akkor ez a hirdetés miért írja, hogy csak LC?
http://www.adrenalin-pedstop.c...

Mert ugye a kép megegyezik, szóval jónak kell lennie az én AC Super 9-emre is.
Szia!

Ha nem tévedek a 2. fotón levő.
Valaki meg tudja mondani, hogy Super 9 AC 2006-osba melyik fajta kipufogó kell?
Ramy írtam egy gyors kérdést skypon, rápillantasz légyszi?
Tmax üléspozija aktívabb, kevésbé tespedős, csomitartó kisebb, utasnak is kevésbé kényelmes... Nexus nem rossz, kb olcsó tmax.
Szerinted miért más a T-Max? mit gondolsz a Gilera Nexus-rol,
A tmax azért más... Mindkettő kéne.
2.2 mill nem? na ja ezt én is komáznám! De a paraméterek elmodhatóak az én T Max om ról is! 170 felettmegy 5 litert eszik. Igaz 10 éves!
az új sw-t600 hát, mostanában 2.2-2.3-ban adják. De annyira jóó, hogy ha gazdag lennék, megtartottam volna 5 liter körül fogyasztott, és 170 fölött ment. és elég nagy
Azt írja nincs ilyen skype név. Megpróbálsz engem légyszi? f_tomi
elírtam! tehát ramy19691