Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az akkumulátorra gondoltam, hogy jó-e? Nincs lemerülve vagy lemerülőfélben? lehet a feszültségszabályzód is rossz. Ezeket csak méregetéssel tudod ellenőrizni vagy valakit keresel aki ért hozzá.
igen jó bicó mint a fene , elöte kiverte a fö biztit + it és azota sekép sehang :D
Akku jó?
valakinek van komplet elektronikája b&w 125 cm 4T hez ?
Skacok! Van itt valakinek Agility City 150-se? Ha van jelentkezzen már ide! Köszi!
érdekes nics ki égve egy biztositékse de viszont ki vanak égve az égök meg se a benzininszint mutato megse mozdul meg a höfok szintse mozdul meg viszont az indeksz nagyon gyorsan katog ez mitöl lehet valakinek valami tip ?
Nemjó nics szikra be fürötem :(
Kérlek,sok sikert!
szoval a hajtást ha gondja van 12 E meg oldhato akor , köszi hogy irtad
4 ütem , motor minta vaj ugy járt mí megnem atamagát
Ha most került hozzád akkor szinte mindent át kell nézned vagy nézetned-légszürő,kipufogó,olajzás,olajok a hajtómüben.
2"t vagy 4 T a motorod?
szij 4-8 ezer
2-3-4 ezer ft
gondolok a kipufogora nagyon vékony a henger meg a dob közt a csö ?
2002 gyártásu 18 E km van bene 70et a régivel ment , holnap jön a postán a cuc kiváncsi leszek akor menyit megy majd ,meg nemrég került hozám a moci szoval még tesztelem mis van vele fordulatot nem figyeltem , görgök menyibe menek ha az a gondja ?
Lehet kopott variátorgörgő,ékszij---ha a fordulatod megvan!
Akkor valami bibi van.Mennyi idős a motor?Hány km van benn?Az uj cdi vel megy ennyit?
B&w 125 70 km nem enged joban
Nekem csak két ZX Fever van 50 esek.De az elv ugyanaz az elektroni
kánál-bár a 4 ütemüekben van elögyujtásszabályzás is,nekem az fix 15 fok.Mennyit mennek? A max 7ezres fordulaton 60 kmh.De elég az 50 kmh 6500 fordulatnál.
neten 6500 ft plusz posta kiváncsí vagyok medig birja a csájná , neked menyit megy végen ha kérdezhetem ?
Tehát CDI hiba volt.Nekem is már kettőt kellett csaerélnem,mindkét motorom gyárija már az enyészeté lett,azóta ócsó kinaival pörög mindkettő!
Elektronika , a tekercselésböl kapja az áramot és az generája a gyujtotrafonak az áramot és az a ketö kózti feküt ki
Megoldodot köszönöm