Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a fehér ellenállásnak szurkolok!
Az égő-vörös ellenállás nagyon nem jó.
De viccet félretéve most erre mit irjak?Egy normál robogónál van-gyertyapipaellenállás esetleg,van világításműterhelési ellenállás,van automata szivató korlátozóellenállás-mi kell még?A szikrát a gyertyapipában elégett zavarszürőellenállás blokkolhatja.A másik kettő nem.
Milyen-milyen ellenállás? Bolsevista! (vörös)

Baloldali ellenállás!
Szia.Milyen motor,milyen ellenállás?
Sziasztok ,ha nemjó az elenálás akor szikra sincs?
Üdv
Nekem 2008-as van injektoros.
üdv
Sziasztok!Az xciting 500 mikori évjárattól injektoros?Melyiket érdemes választani?Karbis vs injektoros?
Sziasztok!500-as vásárlásán gondolkodom.Vagyis cserélnék.Kérnék tőlletek tapasztalatokat,vagy vásárláskor mire kell odafigyelni a típusnál.Előre is köszönöm a tapasztalatok megosztását:)
Szia!

Próbáltam utána nézni ennek a hajtásrendszernek, de nem nagyon találtam róla semmit. Ettől függetlenül gondolom ennél is valami hasonló elven működik a váltás mint a normál variátornál vagy is a fordulat és a nyomaték függvényében. Szedd le a fedelet és rögtön okosabb leszel vagy ha nem mered vidd valami hozzáértőhöz.
Szia gondoltálrá hogy elad ? képet tudnál rola fel teni köszi.
Sziasztok!

Nekem van egy Kymco Cobra cross robogóm. Igazából nem olyan rég került hozzám ( beszámítottam ). Olyan gondom van, hogy 30-nál nem igazán lehet vele többel menni, mert iszonyatosan pörög a motor ( rosszabb mint egy fűnyíró komolyan ) Indulni jól indul gombnyomásra reggel is. Én a variátorra gyanakszom. Tudtok segíteni, hogy mit kezdjek vele? Nekem eddig csak szíjas robogóm volt, de ebben lánc van a szíj helyett. Ezek a variátorok milyen elven működnek?

Válaszokat előre is köszönöm!
valakinek valami ötlete mitöl gyenge a szikra
Sziasztok most vettem egy 500as Xcitinget ,karbisat, nemtudom el hinni hogy ez tényleg ennyit fogyasszon,hogy városba és ország úton is 6literes fogyasztás jön ki,létezik ez? 100-120között 6liter, és akkor másnap 70-80között is 6literre jött ki,érdekes hogy ha nem húzom akkor sem megy 5liter alá... városba normál tempóba használom, mai napon karbit állítottam, kb olyan 1200-1300között lehet most az alapjárata ,elötte, 1700-1800 lehetett,
Valakinek van ötlete? vagy ez a motor tényleg ennyit kajál

Üdv Gergely
Fázis ceruzával néztem a gyertyát minimális szikra van
Fázis ceruzával nèztem a gyertyát akor minimális áram van
Sajnos nem oldodot meg a problémám , cdi nem rosz , valaki aki ér hozáès baranyai az irhatna köszönöm
Szia!

Eddig az Egümotors-tól rendeltem eredeti gyári alkatrészeket, mindig azt kaptam amit kértem. nem tudom mely cégekkel volt rossz tapasztalatod, de bennük eddig nem csalódtam. Igaz nekem csak 50-s robogóm van, de gondolom nagyobb motorokhoz is tudnak rendelni. Persze az árakra azért készülj fel előre, hogy ne érjen meglepetés.
Sziasztok!

Kymco 300i-hez keresek bontott alkatrészeket: kipufogó, kipufogó-takaró, gumi tömítés a takaróhoz, stb.
Illetve olyan boltot, ahol lehet rendelni mindent (cikkszámom, pontos nevem van) és term. hazánkba szállítanak.
Sajnos két rossz tapasztalatom van hazai boltokkal..

Köszönöm
Szia.Sajnos nincs rajzom a motorodhoz,igy nem sokra jutok.A fesszabályzód meghibásodhat ha rossz akkuval,vagy akkuhiánnyal jártál vele.Ha a gyujtásog elektronikája akkuról megy--DC CDI-d van,akkor az is tönkremehet ha elfut felfelé a töltőfeszültség.Mindenesetre egy rajz kellene,ha lenne valakinek a B&W 125 4T ről,kérem tegye fel.
Igen elöször nekemis meg gyengült a szikra azt orvosoltam egy darabig kiseb höértékü gyertyával , utána valamiért nem töltöt a motor de ment a motor és töltésem volt és kiégete az izokat :( és megált utána már nem ment ahogy kiverte a fö biztit a gyujtotrafo jó meg vetem bele most gyujtás szabájzot és még mindig nics szikrám , tekercselésböl pedig jön áram mert sima ledel elenöriztem :) és már csak a feszlehet a hiba .
Szia!

Amennyiben nincs szikra vagy gyenge akkor azt nagy valószínűséggel a gyújtótrafó hibája okozhatja. Esetleg a CDI, de ahogy olvasom a feszültségszabályzód rossz volt, sajna ez ennyibe kerül, legalább is a gyári. nekem is azt kellett cserélni nemrég. Bár nálam a hiba a túltöltés volt ami miatt cserélni kellett.
Megvan a hiba forás a feszszabajzó 13 E
lehet a feszis , csak mielöt meg ált a szikra levolt nagyon gyengülve és ütána nem is ráz mégha fogom a gyertyát akorse érzem hogy csikálna
jó az akú mert fel töltötem regel