Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Immár jó pár száz kilómétert mentem a Kymco Agility City 150-es gépemmel!
Eddig semmi gond nem volt vele,kivéve,hogy kuplung pofákat cseréltem rajta mert induláskor csúszott kicsit!
Most viszont olyat vettem észre,hogy 80 felett olyan hangos zizegő hangot hallog ami idegesít,mert nem tudom mi a fa....sz lehet!
Valami féle rezonanciás dologra gyanakszom,de nem tudom mitől lehet és honnan jön a hang! Az az érdekes,hogy 80-ig semmi,aztán felette meg hallom rendesen!
Szerintetek?
Szia!

Kymco Vitality bontott alkatrészek vagy Bontott Kymco alkatrészek esetleg az EGÜMotors oldalán érdeklődj.
sziasztok.kymco vitalityhez kellene komplett berugo rész.racsni rugo..stb berugokaral.vagy komplett dekli
Szia köszi a véleményt tényleg szép egy darab gondolom csak aszokásos odafigyelés és örök darab
Amit tudnod kell a motorodról.Egy nagyon jó,precíz,megbízható,szép és nem unalmas paripa.Tömören:) Sok örömet fog szerezni neked,ha te is szereted őt.
Gyujtótrafó,elektronika is okozhat ilyen tünetet.
Sziasztok!kb egy hete van egy kymco xciting 250r robogom 2005 ös 28880 km rel.Egy problémám van hogy nem tudok rola semmit.Hofehér gyönyörü állapotban pöc röff.Csak azért érdeklődöm mrt még sosem volt ilyen nagyrobogóm.köszi a válaszokat
Pedig itt beállítási gond lehet.
Talán légszűrő?Vagy a gyorsító fúvóka a karbiban.Benzin szint beállítás
Sziasztok!

Van egy Kymco movie 150es robogóm.

A gondom az, hogy alapjáraton elketyeg, de amint hozzáérek a gázkarhoz egyből leáll. Se finoman se durván nem lehet emelni a fordulatot.

Karbi felújítás után ugyan ez a helyzet.

Itt egy régi videó:http://youtu.be/fGlvmXk0eu4 a tünet kb ugyanez csak már ekkora fordulaton nem megy és egyből fullad apró gázra.

Valakinek van még valami használható ötlete?

Köszi
Igazából csak a lábain és a fülein nyírtam le a szőrét. A lábán már akkora volt, hogy minden beleragadt ha vizes volt reggelente, a fülére meg már folyamatosan rálépett a hosszú szőrzete miatt.
szegény blöki Meg kopasztottad?
Majd ha megnő az akác akkor esetleg.
Már nem, kutyakozmetikus leszek ha nagy leszek. Épp az előbb fejeztem be a frizura igazítását a blökinek.
Már megint hova vágyakozol ? Vagy vállfát akarsz árulni ?
Tudom
Így van jól,Pogi!
ej öreg Te nem változol semmit
Meg oldodot , tekercs ata meg magát... köszönöm a segicséget
Xciting 500-ra keresek jó állapotban lévő plexit.Ha valakinek van vagy tud eladót kérem jelezze.Sürgős lenne.
Dióbél?
Nem nem....pl nekem a dioba van egy ellenálás az akku mellett....ha az el szál se szikra,se semmi Na?
Ő maga sem tudja mit is akart kérdezni , de aki nem találja ki az meg gyenge.