Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is agyonmintázott van,,, olyan hülyegyerekes ízlésem maradt,,, de én jól érzem így magam,,,ki a f.sz akar megkomolyodni?
Másrészt meg,,, kinek integetnének a csajok a buszmegállókban, ha valami öreges cuccban nyomnám?
hát te emlékszel-e még rám?
Nem megy hozzá. Manapság az agyon mitázottak a divat és örültem hogy végre találtam egy viszonylag egyszerű mintát. Jah és kéknek kellett lenni benne.
Normálisat akartam dupla D gyűrűst és nem olyant ami műanyagból(Polikarbonát) van. Ez üvegszálas kevlár erősítéssel. Alapáron orrmaszkkal és rovarvédővel. Amit ma felpróbáltam csak a mintájában tér el ettől. Le sem akartam venni, végre normális sisak volt a fejemen normál súlyú és kényelmes.
hétvégén én is szeretnék remélem nem szakad le a hó

ja meg ki kell mennem kannával a kútra.. kb 1 decivel raktam el a gépet
Szééép. Megy a szemed színéhez?
Hááát,,,mit mondjak erre...
Aki egészben lévő régi motort vág szét az említett módon, az egyértelműen barbár, de szerintem ezeket az általad említett kategóriájú motorokat főleg törött vasakból faragják át.
Aki meg egyben lévőt szed szét,,, általában megőrzi az eredeti ruházatot, mert azzal jobb eséllyel tudja eladni,,, már, ha van esze.
Voltam ma Elissa-falván bukó ügyileg. Van raktáron franciában és ha minden jól megy max 2 héten belül enyém lesz egy ilyen szépség.
Igaz milyen gyönyörűek ezek a "régi" szépségek.
Akkor tudok a falra mászni mikor az ilyenből Cafe racert-t vagy Streetfightert csinál az állatja.
Meg tudnám szabni a fülét flexxel az illetőknek. Lehet persze mondani hogy ízlések és pofonok különbözőek, de ezek a gépek akkor sem erre hivatottak.
Sziesztát vennék.
Most is szépen dúdol.
A hó rövid pihenőre kényszerített,de ma már gurulunk 1-et.
Ejj báttya! Környékünkön az első értelmes motor pont egy ilyen XJ900 volt,,, elaléltünk a hangjától, igaz, ez még az "átkos" rendszer végén volt valahogy, olyan 89 körül.
Szia! Mi újság feléd?
Szia Kexke,meg a többi mátrai Babának is!
nem kell félni........
Hidd el jobb a napon-naptól, mint máshol vagy máshogyan..

Azt hiszem jobb lesz magamban megtenni a távot Miskolc irányába mert ki is csontoznak addig.... Kapok a pofámra
Ck KTM- esssre
áhhh teljes harci díszben Zoli szerencsés, mert iszonyatosan megértő és kedves az asszony Milyen finom sütikkel szokott kínálni
Én is kipróbáltam már több Yamakkát, van bennük szufla ...de még egy errhatos várat magára
nem panaszkodom.. maximum a ropogósra sült bőröm miatt mindig benézem a napon létet sajna, kb nincs olyan év hogy ne égnék le
Nem szabad levenni a sisakot és plexit sem szabad felhajtani.
Yooooo képek. Az utsó azzal a szépséges kék vassal. Egyszer volt módom kipróbálni. Nem kicsit ment.
...még ha ck az övét, de majd ha a miénket is