Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki szóljon már a fentieknek hogy fejezzék be elég lesz mert már viszket a tenyerem húzni kellene a szarvát
Csak nem Biaggi a nagybácsikád... ?

Gyönyörű, remélhetőleg mielőbb élőben is láthatjuk.
zsír verda
Nagyon szép,,, tartsd egybe sokáig...
Ezt is, meg a családot is.
Na végre,látunk egy RSV4-et is a Mátrában.

Nagyon szép!

Gratula!beszarás.kurva jó gép!
40-re a családtól szeretettel
nézz rá a robogó km számlálójára azt a távot is saját magától tette meg. Ha mentél már vele sokat és úgy érzed jó állapotban van, akkor nincs akadálya a napi 300km-nek érdemes szerszámot pakolnod a sisaktartóba. Üzemanyagrendszerhez szükséges dolgok, idomok szerelése, ha kellene...pár csavarhúzó, imbusz, és csillagvillás...netán egy méter benzincső pluszban
Sziasztok!
Egyik barátommal tervezünk nyárára egy kis kiruccanást Mátrába csak egy baj van... nekem robogóm van neki meg egy 250-es mocija.... és úgy kb 130 km vagyunk a Mátrától.... szerintetek egy piaggio nrg-vel meglehetne tenni ezt a távot? és ha igen akkor milyen cuccokat kéne vinnem magammal?
Igyekszem vigyázni rá. Nem automata szívatós csak nem követtem le pontosan a telefonnal amit csináltam.
Örülök hogy sikerült még életet lehelni az akksidba. Tudod úttörő és motoros ahol tud segít.
Hát igen,,, vittünk már haza innen mikrobuszban motorroncsot,,, jobb a békesség...
A Bükk meg hazai pálya,,, az Aggteleki részről nem is beszélve.
+ a Serényfalvi ugrató.
Óóó,,, Dobsina....
Amúgy meg,,, tán még kabát nélkül is sikerülhet...
Szépen jár a motor erre már jobban vigyázz! automata szívatós? ja köszi az aksi tippet bevált!
Másfél hónapot alukált. Kicsit nehezen ébredt.
http://youtu.be/fhB3hz2S8kI
Ki korán kel aranyat lel
Ettől sokkalta jobban szokott hááásítani a Bükkben még az RGV- vel sem érjük utól
Ne már essen le, még zsear új. Korán ébredtél Red Kamikáze...
És a kép alapján kb. annyira teszi lapra mint én. Ez jó hír a jövőre nézve.
Az agyonmintázotság nem korfüggő.
Egyszerűen szeretem a letisztult formákat.

Hülyegyerekes? Nos én sosem voltam normális és aki nálam nagyobb pofájú, meg kevesebbet röhög, még azon is ha őt zrikálják. Na az a valaki festi magát mégpedig igen erősen.

Csajok hát azok felénk főleg az A8 és hasonló autók után forognak, mert a pénz nagy úr ám.
Nah jó vol már olyan aki épp smacizot meghallotta a motor hangját és odafordult és próbált benézni a plexin, nem sokat látott le volt csapva a napszemüveg is.
Ebben nincs napszemcsi itt nehezebb lesz az inkognitó.
Zoli elnézést (bátyám) nagyon benne van a divatban ...követi a trendet ...az új kabátjával is biztosan hódítani fog
Ez is "leesik" a kamionról? Szép buksi