Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na igen szerencsére az exc-t eddig is versenyszerelő kezelte, és eztán is hozzá fogom hordani, rossz szó még nem érte, és velem is nagyon korrekt volt mikor kérdezgettem a motor miatt és ócsóbb mint a ktm szervíz
Vasarnap az egesz 24est vegigszantom a lotyoval ;) majd leirom a tapasztalatokat
Van egy-két szerelő akit ismerek és meg is bízom bennük, de mindegyik annyira be van táblázva, hogy lehetetlen emberi időn belül eljuttatni hozzájuk a motort...
Hát,jó szerelőt nehéz kifogni,és ismeretlenül nem szívesen hagynám ott sehol,nehogy valami etz blokk kerüljön bele,mire megyek érte."Volt egy kis gond a blokkal,de megoldottuk".Sok szervíz és szerelő eljátszotta az ember bizalmát már,és nem nagyon bizunk bennük,tisztelet a kivételnek.Meg amilyen óra díjon dolgoznak az se semmi.Kocsinál jártam már úgy hogy találtam kimaradt csavart,hálistennek csak a burkolaté volt,de fontosabb helyről is hiányozhatott volna.Az utak szarok,és akár merre megyek kocsival,valahogy mindig az jut az eszembe,hogy hogy fogunk itt motorozni,mert lassan szlalom verseny lesz nem motorozás.Baleset veszélyes nagyon,olyan gödrök vannak,hogy ha meghúznánk benne magunkat,napokig kereshetnének
Pff, szánalmas ami itt a környéken folyik motoros szerviz szinten. Csak privát szerelőhöz szerettem volnavinni, de ők meg sajnos be vannak táblázva 1-1,5 hónapra előre, úgyhogy megoldottam magam a dolgot..
Egy-egy számomra idegen helyen nem merném otthagyni a motort...
Köszönöm a tippeket
És ezek most télen keletkeztek? Mert tavaly is voltak, de azt még elviseltem.
Szia! Kátyúgyüjtemény
Sziasztok!

Egyik ismerősöm azt mondta hogy a Kékesen még hó van?
Ha valaki járt arrafelé meg tudná mondani hogy a 24-es út milyen állapotban van most? (kavicsfelszórás, vízátfolyás, kátyú) Motorozható már, vagy még várjunk vele?
a korral megjön a tapasztalat is
az exc-vel lehúztak volna 300ra, szóval úgy lehet még jól is jártál
Azt tudom hova NE vidd
Gyongyoson Tatraiekhoz (bar ha sok a folos penz es nem banod ha csak 3adjara rakjak jol ossze a motorod akkor nem szoltam)
Egerben a Dynamic.. 90ezret huztak le rolam egy hajtokar es fotengelycsapagy csereert meg az apriliamnal (- raadasul utobbi hasznalt volt, az en ujam egy haverjuk gepebe kerult) es a valtotengelyrol is letortek egy pockot (igenyesen 2mm el odebb odaragacsoztak, de hasznalhatatlan volt) ezutan osszeraktak tomites helyett pasztaval -- 30km mulva nem volt benne viz.... Es meg en voltam a kcsg :)
HP-4et szeretném kikölcsönözni kitöltött adásvételivel köszi!
Igazából egy panigale, egy mv agusta f4, egy rsv4, meg egy s1000rr hp4-re gondoltam heti 500 forintért, és ha esetleg nem hoznák vissza akkor adok mellé egy kitöltött adásvételit is.
Aha,csak legyen köztük K5 1000.....
Pegazus néven keresd a fórumon.
Hát szerintem necces a motorkölcsönző,pláne a Mátra közelében.Nem tudom menyit törnének,és a kárt hogy lehetne behajtani.Görögbe körömlakkozák a robogókon a sérüléseket.Mérd fel a haverok körében lenne e igény.Dobd be az rsv-t .Én is oda adom az öregjányt,de csak ha megígéred hogy nem hajtod szegényt.
Köfi
Küldtem mailt.
Szikra, így nem ugrik be.. Tudsz adni kontaktot? akár privátban is: david.laczhazi@gmail.com
Szikrát ismered Parádon? Őt meg lehetne próbálni.....
Üdv! Nem tudtok véletlenül egy motorszerelőt Gyöngyös környékén? Aki vállal fél éven belül is melót.. Egy Suzuki TL1000S-en kellene egy lehetséges szelepcsésze repedést megnézni. Elvileg nincs baja, de jobb a békesség. Köszi
Hali!
Részemről biztos lenne rá igény! Mielőtt gépet vennék, körbe próbálnám az összes motort!
szerintetek lenne igény motorkölcsönzőre nálunk?
Ha kimész csak óvatosan. Én melózom éppen. Egyszer csak kisüt a nap és elmegy ez a gány idő.
Elég volt a dekkolásból!Gyertek minél többen Ákos szánkót hozzad majd húzlak az aszfalton bőrbe gyere!