Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talan menne ez a sebesseg
Kössz a tippet!
Rengeteg tó/víztározó van odaát, és mind nagyon szép. Aztán ha valaki arra megy a Liptovská Mara víztározó is megér egy kis pihenést. Ha a parkolóból kimentek a partra, nagyon szép látvány háttérben a Magas Tátrával.
Hátizsákban benzineskannát még nem próbáltad?
Mehetünk Dorcsi. Ámen!
Ha valaki menne úgy szlovákba hogy nem bánja hogy 100km-ként tankolni kell megállni és a max sebesség olyan 120 akkor azzal szívesen kimennék Majd a nyáron
Nem azt valami siroki srác vette meg.
Én is tervezek kitekeregni, különösen hogy ilyen közel van. A környéken az összes jó "zabáldát" ismerem, sokat jártunk ki. Divin mellett a Ruzina.i víztározó meseszép háttérben a kastéllyal. Kicsit trükkös megtalálni, de megéri, ha valaki erre jár és alkalmas szívesen elkísérem. Az 529 -es út csodás mindenféle szempontból.
A fehér GS500-at nem egy monori srácnak adtad el?
Most is a miénk, hisz ott töltjük a hétvégéinket.
Ennél jobban már csak akkor lenne a miénk, ha hazavinnénk a műemlékeket és a nevezetességeket, és a párnánk alatt tartanánk.
Jah piros..
Azért igen, pár senkiházi bagós csikje miatt állítólag...

Jó és rossz hogy szlovákiának hívják rossz mert a miénk volt valaha ez a sok szép hely és jó mert ha most is miénk lenne ott is ilyen hányinger utak lennének.
Jaj de szép motor!
Jaj de kár a várért!
Amikor még teteje is volt...
Köszönöm az infokat Én is elég sokszor átjárok, megkedveltem az utak minőségét a hazaihoz képest Mindig van új felfedezni való


Viszek futót.
Egyébként terveztem hogy összeállítok neked Selmecbánya körül egy ilyen 5-600 km-es b.b. túrát. Van ott annyi ilyen szakasz, hogy egy nap végig se lehet őket járni.
Azért ralbóhús.
Nézd meg a Street View-al azt a szakaszt, még mindig ott van az a kavicsos folt, vagy lehet aznap készült a kép.
Az önkiszolgáló étterem nem rossz donovaly-ban.Bár a rablóhús száraz volt.
És sokan eltaknyolnak a poros kis bagolybaszó útjaidon.
Szia!

Mi most vasárnap megyünk a Sturecrre. Ha brezno felé mész, akkor az 529-es úton menjél, az is nagyon jó. E77-esen tovább fel Donovaly-nél szoktak a többiek sztarpacskázni. Gondolom nem véletlenül.
Én már több éve járok át, de még sosem volt gondom rendőrrel. Autópálya ingyen van a motorosoknak, de bevallom szinte sosem megyünk fel rá, csak ha muszály. Odaát nekem a másod/harmadrendű utak jelentik a legnagyobb élményt, és van egy csomó jó szakasz. Én a helyedben a Szlovák-paradicsomot is célba venném, ott is van pár jó szakasz, na meg látnivaló.
Ezt a stureci részt már régóta nézegetem... jó lenne idén eljutni, mennyire nagy arra felé a forgalom, yardok? Mit érdemes a közelben megnézni? Brezno felé már jártam, de ez a szakasz kimaradt eddig... Esetleg tudsz valami jó éttermet mondani?
Ment a mail
Magányos motorosok figyelmébe ajánlanám (nem családi állapotra vonatkozik) szombati napom itt a környékben megyünk egy kisebb kört!3-an már vagyunk .Akinek van kedve csatlakozhat.Ha tudom a pontos részleteket kiírom.Csak egy nyugis gurulás nézelődős tempóval .e-mail:oldraffy@freemail.hu
Ma én is vittem rá egy keveset.
Elnézést, valóban Ha a szmötyi lejönne az útról akkor tökéletes
Mit egész,,, naggyon jó.:)