Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Edelényben van egy srác, elég sok gumija szokott lenni, és árban sincs elszállva.
Hetven/ héthetvenhat, 0egy8öt
Sziasztok!

Tudtok Miskolcon (vagy környékén) valakit aki használt gumival foglalkozik? a banditára kellene valami jóféle 160-as:)
sziasztok
tud valaki használt gumist miskolc környékén?
egy 50es endurora kellene hátsó gumi
Sziasztok!
Suzuki GS500-on kellene szelephézag ellenőrzés és karburátor szinkron, Miskolcon vagy környékén hol csinálnak ilyet?
Előre is köszönöm!
Rendben!
Említettem ma, szólj majd, ha vinnéd.
Értem! Augusztus 1.-re érek haza! Majd akkor élnék a lehetőséggel! :D Előre is köszönöm!
Hát, Tomi, el kell, hogy szomorítsalak.
Én a magam részéről a saját 2T motorjaimat még csak elszerelgetem, de egy sor 4-es 4T-hez nem igazán tudnák érdemben, még csak hozzászólni sem.
Az én Gixxeremet is szerelőhöz hordom, ő már cserélt rajta vezérműláncot,feszítőt, váltócsapágyat, hengerfejet, szelepszárszimeringet, dugó+gyűrű+csapszeg+hüvely garnitúrát, és működik a motor, valamint hozzákarburálta az eredetieket a 900-as blokkhoz.
Holnap is megyek ki hozzá valamikor délelőtt.
Ha úgy gondolod, és netán itthon vagy a délelőtti órákban, csörgess meg, és gyere ki velem, megbeszélheted személyesen.
Ha nem, akkor legfeljebb megkérdezem neked.
T.számom az adatlapomon...
Amúgy meg tudom, ki vagy.
Nem tudom, térképen mennyire pontosan lehet behatárolni a Parkos területhatárt, de én a környékünkön tisztában vagyok velük, hisz eleve az erdőn dolgozom.
A motor meg...
Hát, ez egy jó kérdés...
Év elején lett szétszedve, vázról lesz újraépítve, elvileg jövő hét vége, vagy legkésőbb, azután való hét eleje, közepe...
Úgy tudom, tavaly ősztől, vagy nyár végétől. Szívroham...
rgwzoli, Ha megkérnélek, segítenél nekem augusztusban vezérműláncot, feszítőt, csuszkákat cserélni? Nem bízok én már senkiben! Bekaphatják az autószerelők is a brét! Abban bízok amit látok hogy szépen meg van csinálva vagy amit Én csinálok! Emil unokaöccse vagyok, régen nálunk parkolt a kisgéped S.Péteren!
Szia !

Térképen már próbáltam megnézni mit nem akarunk érinteni , úgy is marad még motorozni hely bőven :)
Mikorra lenne kész a motor amúgy?
Szia!
Mióta? Én mág talán áprilisban beszéltem vele telefonon, ha jól emlékszem.
Nem figyeltem, de biztos igazad van. :) Hát elég furcsák a Kawások, de eddig nem volt velük gondom.
Ok. Majd hétvégén kereslek. :)
Oksa. Estenkent es hetvegenkent jobban vagyok. Meloba ritkan van idom skypolni.
Gyertek csak, de arra jól figyeljetek, hogy a táblával jelzett Nemzeti Parkos részeket ne nagyon érintsétek, mert azokra nagyon rászálltak már a Parkosok.
Felénk vannak "parkmentes" szakaszok, és én szivesen mennék is már rajtuk, de nem igazán bízom benne, hogy hétvégéig összeállna a motorom...
Szóval a lényeg, Nemzeti Parkot kerüljétek!
Szegény Jenő már egy ideje tényleg mással foglalkozik.
A felhőkről lógatja a lábát.
A Kawasakisok elég köcsögök, és egyébként már egy jó ideje ki van írva, hogy eladó, úgyh nem tudom, meddig lesz még egyáltalán.
Szia!
Nagyon szívesen. Felvettelek Skype-on mert szeretnék pár dolgot kérdezni tőled. :)
Hétvégén enduróznánk a Bükkben , 28-29.
Aki csatlakozna , vagy csak javaslata van ķérem szóljon!
Galériát csináltam neki , köszi.
Koszi az infot.
Juliusban otthon leszek a csaladdal es gondoltam meglatogatom a szervizeket. Nem tudom mennyire lesz idom mert suru lesz a program. Koszi megegyszer.
Szia!
Van egy a cementgyárnál a Kawasakisok, és a Pesti úton Angyal motor, és egy van a József A. út legelején a híd lábánál, az autó alkatrészes hátsó részében. Ja és ha jól tudom, még a régi Suzuki szerviz is meg van még talán, de abban nem vagyok egészen biztos. Mivel a Shox költözött oda, és Jenő meg mással foglalkozik már. Tán nem nyitni akarsz egy szervízt ha hazajössz? :) Vagy itthon vagy már?
Üdv.: Gábor