Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felismertelek én, de már akkor sietős volt, melóból szöktem el.
Ferenc!
Nagyon megvóttál indulva Tokajba
Meg se áll, jön, megy, oszt el is tűnik! Még egy szörpre se tudtalak meghívni Azt se tudtad ki kalimpál ott neked hirtelenjébe
Emlékszek hát! Az is jó gép volt meg tetszett is, csak az előző tulajai szétbarmolták.

Mondtam is neki, hogy vagy ő nem adja meg azt ami kell vagy csak belenyúlt a szaros pitébe vele án
De tény, hogy ha nem volt baja akkor aztán nagyon bitangul ment.
De ezek erről szólnak. Zsebbe nyúlós téma.
én kb ugyan így jártam az LC4-el emlékszel? De attól az LC4 egy kurva jó motor csak az enyém volt szar. a WR az meg üzemórás. Nekem kéne egy simán. ha jó az előmenetele. és nem hanyag gazdája volt
köszi :D
Én egy wr-ről tudok ami az egyik ismerősömnek van.
kb 1.5 éve van nála abból 5 hónapot szervízbe volt a másik 5 hónap meg tél volt.
Első szervíz azért volt mert beállt a blokkban vmi az kb 380 ezer forintjába volt.
Most megint megállt neki a hajtókar kikönyökölt és szétbaszott mindent, komplett blokk közép kell...azt mondták neki 500 felett lesz
Most vagy ő ilyen szerencsétlen, hogy kifogott egy szopóágasat vagy én nem tudomit csinál vele, de már vehetne egy másik gépet abból a pénzből amit rákölöttt 1 év alatt.
Mondjuk azt mondja, ha megy akkor nagyon megy.
2004-es évjárat talán.
Üdv mindenkinek.
Megtetszett nekem a WR 450F típus, és meg szeretném kérdezni, hogy ez a motor üzemóráse, mennyire strapabíró és szerviz igényes, esetleg az erejéről pár szót ha tudnátok írni meg köszönném.
Sziasztok!
Szokott itt vki a környéken túrázni?
Köszi a válaszokat. Elég idétlen méret kell és jó lenne meglelni, az Ond -i elérhetőséget is megpróbálom.
Az Örösi srácnak régen talán ez volt a száma: 30/648-3095
De itt Szerencs mellett Ondon is van egy srác, olaszból szokott hozni be 1-2 éves gumikat. Az ő száma: 70/258-3547
De igen . rrtibi. ? Vaterán így megtalálhatod. Sajnos a számát már nem tudom. Vagy a bumisok van pár Örösön.
Az igaz a nagy kapkodásba még levernénk valamit
Hali !
Tegnap kooperáltam egy emberkével a zsarnán, gumi ügyben de ma nem tudtam leugrani. Annyit tudok hogy Sajóörösi, nem ismeri valaki.
miért nem tudsz békén hagyni? úgy is csak beszólogatni tudsz, abba nekem mi a jó? ott vannak a barátaid foglalkozz velük, engem meg felejts már el megkérlek rá..
Hova kapkodjunk? Nyugodtság van.
Nagy a kapkodás a topicba látom
kicsiny lelked teljes nyugalomba van 1 kis facebook off után? :D már támadhatatlannak érzed magad? :D
Ha valakinek van eladó jó állapotban lévő simson s51 blokkja az szóljon.
Faternak az s50b-s baszakszik már 3x tört le a berugótengelyről pár fog és unalmas ezen kütyü cseréje miatt megbontani a blokkot mindig.
Augusztus 1-2-3 Bodrogkeresztúrra megy vki?
Ha nem is mind a 3 napra csak 1-re vagy 2-re?
Lehet szombaton lenézek reggeltől késő estig plusz egy másik motoros de még az nem biztos.
Ismét pályanap Máriapócson a Rabócsiring!Bővebben infó:www.motorosnap.com
Sziasztok, bocsi, de keresem a képen látható motor gazdáját. Honda cr vázba épített Kawasaki blokkos hibrid :) Valamikor tavasszal cserelhetett gazdát, március 4én láttam itt utoljára a hirdetést de akkor sajnos a telefonszamot nem mentettem el. Utolsó ismert helye Kazincbarcika.
Aki esetleg tud valamilyen infót róla, kérem ne tartsa magában!
Visszavásárlási szándékkal. .. :)
Igen, nekünk is ő volt a beszállító....:D mire az utolso garniturára odaértünk 170-es volt csak...
Ezt nem tudtam. Akkor sztornó az alábbi hsz-em.
ha a Zolira gondolsz akkor ő már Győrben van és Dávid elhozta az utolsó db gumijait is 1 hete