Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek esetleg 91-es 250-es yz-hez gyujtás oldali blokkfele?
http://youtu.be/oUsDDhGv7OQ koszos, törött, de azért BUÉK[/L]
Sajna én csak ezt tudom :(
köszi de 50-60.000 nincs kedvem kiadni idomokra-
sziasztok.TM 250-2007 csővázashoz keresnék idomszettet vagy idomokat.új vagy használt is jó.tel:06302093728
Kellemes Karacsonyi unnepeket!Sziasztok.Elso forumom.Szeretnek vasarolni kroszmotort.Erdekelne YAMAHA vagy KAVA esetleg HONDA 250es.900000ig.Igeny lenne 85re is.Mivel kishatari utlevelem van csak Nyiregyig mehetek.
és a szikra jó helyen? Cseréld ki a gyertyát
halihó
valaki tudna mondani valami okosságot h miért nem indul a yamaha yz426 f mocim?
szelepek beállitva szikra van gyujtás vezérlés johelyen.. és még csak nem is pöffen :)benzint kap mert a gyertya benzines és semmi.. már mindent megnéztem.. talán a szivató nem lenne jó?
Szerintem sehol.. Magadnak kell megcsinálni... Gas Gas fórumban érdeklődj...
Yamaha yz 250-f mocira hol tudok teli szogesgumit venni?
Hello!
Yz 125 2003-hoz keresek váltósort,esetleg tudna segíteni valaki?
Eladó új cross csizma.
Sziasztok! Valami jó sxf 250 et keresek eladót 2007 től 2010ig ha van valakinek ne tartsa magába.
Sziasztok
Engem Miskolc és környékén pl:(Edelény) érdekel amatör cross futam aki tud valamit az írjon már és hogy mik kellenek oda ?
Meg kell hegesztetni valami szakival, úgy a biztos.
sziasztok , hétvégi motorozás közben eltört az egyik hátsó lánckerék tartó csavar, a csavar feje valahogy belekarcolt a lengővillába ]méghozzá elég mélyen , szerencsére nem a teljes falvastagságba de közel hozzá, mennyire gyengülhetett az anyag, találkozott már valaki hasonlóval ?
Jó elmegy az többet is...
Én annó kb 1- 1.5 évente cseréltem a 125 -ben a dugót, aztán átültem a 4t-re..
40-50 üzemóra Félévet kitesz ha nem pályán nyélgázon használom hanem olyan 6000-7000-es fordulaton néha powernyitásig.. ?
Szerintem mindegy melyiket választod, azt vedd meg amelyik legjobban tetszik.. Ha nem vagy jártas a motorokban akkor a vásárlásra vigyél magaddal egy szerelőt, hogy ne fuss lukra..

Hogy bírják ezek a gépek? Tudnod kell hogy ezek üzemórás motorok , igénylik a törődést , motorozás után légszűrő takarítás rendszeres ellenőrzés.. Dugó kb 40-50 üzemóránként csere stb..
A közel jövőben szeretnék vásárolni 1 krossz gépet.
Amikre gondoltam az 1995-2002 Cr,Kx,Yz 125
Mit javasoltok kezdő motornak?
És hogyan birják ezek a gépek?
Hi! Van egy szilikon vízcsőszettem yz 250f 2007-2009-hez. Piros helyett kékben jött, teljesen új bontatlan, bilincsekkel. akit érdekelne: erdoslaja kukac hotmail com
Szevasztok! Ha esetleg érdekel valakit kerékszett:
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok ! Egy kis segítséget kérnék Cr250 88as évjáratú mocihoz keresek ilyen deknit ha esetleg valakinek van jó vagy enyhén sérült állapotú és megválna tőle megvenném .
Sziasztok, eladó gumik+sosem használt elsőm is van, arról hétvégén készítek képet. érdeklődni: csonka pont adam89 kukac gmail.com