Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl. Dunlop GPR Alpha 10, tapad, mint a veszedelem és tartós is (mint a Dunlopok általában)
nem úgy gondoltam. hanem hogy mit ajánlasz... akár újba
Most nincs semmim
köszi valami túrás gumit tudsz ajánlani? 250 banditra kellene, 150es méretben.
Nincs
150es / 17es gumid van 10 ezerért?
kawasaki xanthus
Mire?
110/70-H17 - 160/60-ZR17 gumit keresek..
félreértettél, nem jol fogalmaztam, bocsi
szoval már ugy vettem, hogy szarrá volt kopva középen, igy mentem vele 500 km-t, de még ilyen kopottan is teljesen jol tudtam használni a vasat
meg is rendelem a vadi ujakat :)
menek menek..csak eddig nem vót mire rakni.kőne előre is mert mintás van fenn valami misleny...kukába vele
A fasz kivan, hogy tartogatom neked a "tetves" öööö IDM-es gumid
Megvan hát, vidd le gyorsan
Vszínűleg RS1-es keverék, ami a legpuhább , vagy túl sok a levegő benne és emiatt megetted a közepét. Amúgy 5-6000 km-t el kellene mennie
és a kérdőjeles megvan még?
Metzeler Rennsport-ból nincs esőgumi verzió, teeeeeee
Elég kevés info, hogy Sportmax GP
"Oszt" mégis "mellik"?
207GP?
208GP?
208GP-Racer?
209GP
209GP-Racer?
211GP?
211GP-Race
r?

Mondjuk bármelyik is, kibaszott jó gumi! Dunlop a király!
amit külföldi forumokon olvastam, az alapján ennek a többszörösét kibirja, szerintem azok alapján az én stilusomban 6000 km-t tuti
arra lennék kiváncsi, hogy valakinek van e személyes tapasztalata, azért köszönöm :)
Sziasztok!
Nekem most hátul egy DUNLOP SPORTMAX GP gumi van! nagyon meg vagyok elégedve vele....

Esetleg valakinek tapasztalta vagy véleménye róla?

széles utat!
ha ez az esőgumi verzió, akkor annak az élettartalma motortól és időjárástól függően 100-2000 km. Ezek versenysportba fejlesztett gumik, ahol nem is kell többet mennie, viszont iszonyatosan tapadnia kell esőben is.
sziasztok, metzeler rennsporttal tapasztalatotok van? most az van a motoromon, de 500 km-t mentem vele eddig, és már ugy vettem hogy simára kopott a hátso közepe
nekem jo guminak tünik, de azért irtam, mert itt biztos sokkal hozzáértöbb emberek vannak, hátha tud valaki okosat mondani :)
Hàt ez szerintem nem lehet àltalànos hiba, egyedi eset vagy centirozàsi hiba. De nyilvàn most Bridgestone BT016 Pro lesz, eléggé dicsérik ezt az uj kiadàst. Nyàrra meg majd a Dunlop.
brutus, ha jót akarsz magadnak ne vedd. Most tette fel Abdul egy Cb1000R-re, és ráz vele.

Lozi8, ez a gumi:
Sziasztok! Légyszi valaki segítsen már! Vettem a mocimra egy Mitas 110/90/18-as hátsó gumit, és nem tudom hogy milyen méretű belső lenne jó hozzá?! Légyszi ha valaki tud segítsen! Előre is köszi!
Sziasztok!
Eladó Bridgestone Bt002 első gumi 3mm profillal a közepén.Szélén 2mm.2007-es gyártás.
Ár 6000Ft
Dunlop D211 Gp 2010-es 190/55/17 NTECH 7704 közepén 4mm.
Ár 8000Ft.
Helló,
a Dunlop K 330-as gumikról tud valaki véleményt mondani ?

150/70 16 hátul és 130/70 16 elöl. FJ 1200-ra lesz feltéve.

Köszi !