Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon köszönöm, megjegyeztem!
Használt guminál légy elővigyázatos. DOT 2306 = 2006 év 23. hét-ben gyártott. 4 évnél öregebb nem ajánlott. Edző vagy mintás versenygumi sem kezdőnek. (hideg marad, hirtelen megcsúszhat ha besokallsz vagy erősebbet fékezel kanyarban) Ajánlott szerintem Michelin Pilot Power ,Metzeler M3, Ami pedig csak kezdőknek és az egyik legolcsóbb(nem véletlenül) Dunlop Qualifier I. Jó még Qualifier II, Sport Attack, Pirelli drága.de jó,(haladóknak) Dragon Supercorsa,Diablo Rosso és annak Corsa-ja. Gumiknál Quali kb: 180-as hátsó 30.000, Power 32 M3 33.000Ft. /Gumik áron alul/ !
Keresek használt 160/60-17 gumit jó áron. Sportosabb túragumik előnyben, pl PR2.
nagyon szépen köszönöm sokat segítettél
Michelin AC-10 ár érték tartosság arányban nagyon jo, birja a kemény , sziklás talajt is ,nem törik,
Metzeler MC-5 , hasonlo tulajdonságu gumi ,tartos, bár az oldalfala elég merev kemény emiatt nehezen terűl, kb árban is ott van ahol az előzö.
Sziasztok kemény és félkemény talajra keresek gumit valaki tud ajánlani valamit használt új érdekel márkától függetlenül előre is nagyon köszönöm
Köszi, nézegettem én is.
Bocy!András nagyon korrekt ember!
Lehetőleg telón beszélj vele.Üdv
Dobtam neked fb-n üzenetet.
köszi...veszem is fel velük a kontaktot
Boci!www.pumigumi.hu!Érd. ,vagy ímél!
gyors válasz: nem létezik
Olyat tudok hogy egy ügyfelemnek tavaly hoztam egy Dunlop elsöt Bridgeston hátsót és megmaradt neki ö kér 70000ft érte
én egy kicsit olcsóbbra gondoltam...az se baj ha használt
Szia!

Van zsir új bridgestonom párban 73900ft
sziasztok!
Van esetleg valakinek használható esőgumi nagyonnagyon baráti áron? 120/70 180/55 R17
Gyors kérdés:
Diablo corsa 3 ból létezik több keverék?int pl. a supercorsabol sc1, sc2 stb...
Vagy csak simán corsa 3?
Köszi!
Köszke!
Michelin Pilot Power 2Ct, Pilot Road 2 ezek esőben is megállják a helyüket. Az első sportosabb a második túrásabb.
Ha így használod a motorod, felesleges túl sportos gumit venned!
Használtban lehet találni régi mintás pilot road ot, azzal el tudsz menni majd 10.000 et és vizes úton is nagyon jó. Cserében nem kell lábtartóig dönteni a vasat ...
Sziasztok!

Kis segítség kellene. Szeretnék a mostani hátsó gumi (asszem BT 015) helyett valami jó gumit, aminek jó a tapadása, és mondjuk ez nem tűnik el teljesen két csepp eső után sem. Szinte az egész témát visszaolvastam és persze a teszteket is, de annyira megoszlanak a vélemények, hogy minél többet olvastam, annál bizonytalanabb vagyok. Amit nekem ajánlottak itt Baján az a Conti Motion volt, de arról semmilyen tapasztalatot nem hallottam. Jaa, és használtban gondolkodom egyenlőre, szűkös anyagiak mellett. A vezetési szokásokról annyit, hogy szinte teljesen kezdő vagyok, merész mutatványok és persze pálya kizárva. Jó hazai utakra kellene, meg tanuláshoz...
Köszi szépen!
keresek 150/ x r17 túrásabb gumit 10 körül

vagy
ITT!
Szia Brian! Az egyik haverom szeretne gumit venni Tőled csak nem találom valamiért hogy hol tudnánk megnézni milyen gumik vannak most Nálad! Tudnál segíteni?
Előre is köszi :Szabin