Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A halasztás nekem is kedvezően hatna a bióritmusomra,mivel elcsorgott minden pézem most, de 8. án már esik a fizum...Csak azona héten délutános vagyok épp : O/ kedd a pihi napom ami 12-e...De ha nemjön össze nem rezelek be, szerintem nem az év utolsó kakucsa lesz ez a mostani : O) Üdv nektek!
kakucsra én is mennék,de csak 12.én fogok hazaérni!12.e után egy pár napot biztos otthon leszek!ha halasztasz pár napot,legurulhatnánk együtt is.megfüzzük mindig olaszt is,legalább nem csak száguldozik,hanem talán kanyarodik is
A majrécsíkod nagyobb lesz! /70-nél
Szia! Megnéztem de a szervíz manualt és abba 120/60as van :( . De akkor nyugodtan tehetek föl 120/70et? vagy mi erről a véleményed?
Ha jól találtam meg, akkor nemhogy tehetsz, de egyenesen a /70 a gyári méret.
Sziasztok!

Jóáras elsőgumit keresek a paripámra, a következőket találtam:
- Bridgestone BT45
- Continental ContiGo
- Metzeler Lasertec

Mindenhova 90-nel megyek, sokszor utassal, olyan gumit szeretnék, ami sokat kibír, nem száguldozni akarok vele. Jelenleg Roadtec z6 van rajta, nincs vele gondom, de egy olcsóbbra szeretnék váltani. Melyiket válasszam?
Sziasztok! Azt szeretném kérdezi, hogy szerintetek egy 120/60 zr17 es helyett tehetek-e fel egy 120/70 zr17est? (föl megy-e, mennyire változik meg a kezelhetősége,(úgy, hogy hátul marad a 160/60as))
Válaszotokat előre is köszönöm
Köszi a segítséget, annyira még nem vagyok otthon a gumi tipusok ezen szegmensében!
SWhiteRabbit a D211 Racer tartósabb keverékből készül mint a D211 GP. Létezik belőle 180-as méretű a keverékei pedig : soft, medium, endurance
Ha 8-án jó idő lesz és lehet motorozni a pályán,akkor én lemegyek kakucsra.
Upsz! Akkor ez mi?
d211
Akkor marad a sportsmart!
Azért köszi!
Sziasztok! Megmaradt dolgaim eladók: Power One 110/70 és 150/60 ZR17 egybe kb.25 000.
Valamilyen Suzuki 4”x17 felni, 17-es tengelyre frissen csapágyazva 15 000. ha0@freemail.hu
06705169727. Üdv.
mindig olasz
igen szerintem egyre gondolunk!
hát az tuti h szét fagy a fasza IS dehát erre várt vagy fél évet!
ha hazaérek biztos elmegyünk csapatni csak gumi kell hozzá,mert a mostanival max a gumisig jutok
A Metzeler Racetec K1 Soft keverékű pályagumi, a K3 Street kimondottan utcára tervezett gumi. SWhiteRabbit Dunlop D211 Gp-ből nem gyártottak 180-as gumit!
A" mindíg Olasz" Nagy Zolira gondolsz?
Mert akkor igen.Most délután azzal jött melózni,lassan indítja is a gépet.Szerintem lefagynak a golyói hazafelé
köszönöm a gyors választ!
ezek szerint nekem a k3 kell
te a Nagy Zolinak kollegája vagy,nem?Ő oroszlányi r6tal jár,már biztos ő is csapat,alig várta ápr1.et
A K1 a racetechnél soft keveréket jelent.A K3 pedig Hard keveréket.
Ha elsőről van szó akkor a K1-et válaszd.Ha hátsóról,akkor K3-at,azzal többet el tudsz menni,és pályán is használható.
ja és ami lemaradt

nekem utcára kéne,egy sportech m3as első mellé!

válaszokat köszönöm
jo estét!

segítség kellene gumi választásban!
metzeler racetech k1 és k3 között!használt gumik,állapotuk ugyanolyan!de mi külömbség van köztük?tapadás,tartósság,menettulajdonság!ti melyiket választanátok?
tanácstalan vagyok,segítsetek!

előre is köszi!
Ennek örülök...szívesen..
Kösz, sokat segítettél, de tényleg
Szerintem amelyikre rá van írva, hogy gumiápoló....
Azt gondoltam, mert ugye a szilikon csúszik, de szilikon mentesen belül milyet?
Köszi srácok az infót !
Igaz csak amatőr pályázó vagyok , de milyen gumit tudnátok javasolni , ami pályán se melegszik el és utcán is lehetne használni nagy kopásveszteség nélkül ? Eddig Michelin és Continental gumikhoz volt szerencsém....