Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerbusztok
Ki milyen nyomást ajánl, utcai, nem annyira túrázós motorozáshoz a Dunlop D211GP hoz...mert én olyat hallottam, h előre 2.1 hátulra 1.6 ....
Pályahasználatra? Vagy vegyes utca/pálya? Egyébként jó a Bridgestone slick bár a Dunlop mégjobb
rendben
Srácok mi a vélemény erről a gummáról?---BRIDGESTONE R06Z S-MOTARD 165/625R17
Előre is köszi.
Ha a vizsgáztató nem irtózatosan jószívű, akkor kizártnak tartom. Nem is érdemes kockáztatni, mert ha bukik a jármű, azonnal ki is vonják a forgalomból. :\
Sziasztok, vágott slickel átmegy a motor a műszakin?
Köszi!
Mail ment.
az hány papír?
Hátsó van, első most nincs.
Brian, sok mintás Hard D211 nekem van valami párban?
D211GP van, válogathatsz
Hy Brian! Nincs véletlenül dunlop d209-ed gixer 600-ra? Hátsó lenne a fontosabb,de ha párban lenne az se baj. Nem kell feltétlen új,lényeg hogy jóárasított legyen. Köszi
A med/hard hátsó milyen állapotban van, és mi az ára? Kösz
Szia újat szeretnék és médiumot, de köszi.
koszonom a gyors valaszt
jo a szine a gepednek! csak kicsit sokat szikrazik nezesd meg!
Sziasztok!

Engem érdekelne hogy tud e valaki sportech m3at 180/55ös méretben és milyen áron?nem gáz ha használt,egy 7000 kmt futott,de szép állapotban lévő elsőhöz kellene
segítséget előre is köszi
Tudhatnád, - az X aktákból - hogy az igazság odaát van!
Ja, gumi: én azt hallottam, hogy 100 - 150 km.
Sziasztok! Új guminál mennyi ideig tart a "bejáratás"? Valahol azt olvastam elég pár km, valahol azt hogy 100, valahol meg azt, hogy 500. Hol az igazság?
Michelin

Van 1 db 1270A (Med/Soft) , 1 db 1910A (Soft) és 3 db 1930A (Med/hard), ha érdekel
Dunlopot vegyél,vagy bridgestone-t.
Gumi ügyben keresd briant :
brian
Sziasztok. A Michelin slickjeiből szeretnék venni egy garnitúrát. Leírná valaki a pontos számát egy 120as medium és egy 190es mediumnak? Nem igazodok el. Vagy vegyek más típust esetleg? Mit ajánlotok? Köszi
Szolid motorozáshoz persze jó az előbb ajánlott Mich. Pilot Road I vagy II. vagy belebotlasz egy Pirelli Diablo-ba ill Diablo Corsa (CBR 1000 RR gyárija volt egy időben) (Qalifier I is) Conti Road Attack is jól működött a barátomnak( igaz 70 le-s gépen)
Lehetséges. Pirelli Pásztóy nyíltan árult 10 éves autógumit. Azt mondták pincében volt, letakarva. Persze kb: 60 %-os kedvezménnyel. Német gyártmányú Opel Astrám kézikönyvében óva intettek a pótkerék felrakására, ha már elmúlt 4 éves! Ami rajta volt, arról nem is feltételezték, hogy eléri a 4 éves kort. Pedig azzal lett még eladva is 7 évesen. Oldala repedezett volt ,meg a minta mélyén. Firestone XYZ ?
Szerintem "új" guminál a 6 éves sem gond.(csak nem tárolták kint egy placcon +30 fokban évekig)

A Dunlop Qualifier I, nem jó csúszik ha kell ha nem!