Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Elkopott a Corsa III-as hátsóm, és sehol nem lelek normális áron ilyen gumit. (A 40+ezer számomra nem normális ár... ;) ) Az első gumim még bőven jó. Kérdésem: mit javasolnátok helyette a lassan 20 éves VFR-re (sok utasozás-túrázás, néha esőben is, de pl. a Pilot Road2 nem tetszett igazán)?
Brian, a 209GP racer jó lehet nekem hátra a CorsaIII első mellé, vagy inkább felejtsem el? (nem sokat tudok pályázni sajna, inkább közút, nagy tömeggel)
Köcc előre is!
Kössz a választ, valószínűleg azt veszek előre is akkor.... legalább ua. a márka és típus lesz mind a két keréken.
Bocs nem vettelek komolyan ,és ne kutas utánam.
Sziasztok!

Érdeklődnék 140/70 17 vagy 150/70 17 hátsó gumi iránt...
Ha tudtok segítsetek :)
Nekem volt.Újként vettem XX-re.Esőben is jól lehetett vele menni, úgy 16 ezer km toltam le vele.Az első gumi a vége felé kagylósan kopott,azt mondták a nagy súly miatt (CBR XX)!
köszi!
nem köszi, most ki szeretnék próbálni egy 2 komponensű valamit:)
Senki semmit?
Kezdtem örülni, hogy valakinek kell a 18"-os gumim. De sajna az enyém 130/80/18, és túragumi.
drusza az a gumi rám vár
Sziasztok...
Keresnék 180/ 55x17-es használt gumit tura-sport vagy sport kivitelben.
Nem sikerült, szóval Jelinek László és társa!
Leszerelve kell vinni, a cím:http://www.cylex-tudakozo.hu/c...ászló-és-tsa-kft--399384.html
Helló,pilot power nem érdekel?1szezont ment kb2000km van benne.5,5mm van még rajta,középen szélen 1formán kopva.209461198.
Hali tudnál mondani egy pontos címet? Leszerelve kell vinni? vagy mehetek motorral?Mennyiért csinálják kb?
eladó Dunlop 209GP racer, 120-190-es pár. 2009-es Dot-os, médium keverék.
A képeken láthatók a kopásmértékek. Pályára és utcára is.
ár: 20.000 Ft.
Hétvégén szedem le a motorról.
Üdv!

Hátul most cseréltem a gumimat BT021-re, de az első is cserére szorul már....
Kérdésem az lenne, hogy előre is ugyanezt vegyem, vagy valami mást?
( akinek van tapasztalata ezzel a gumival kapcsolatban és megosztaná, annak nagyon örülnék )
Üdv!

A Pilot Road 2 64000Ft párban ,a 3-as 70000Ft párban

laci
Üdv!

Mtx 125-re szeretnék körmös gummákat. (enduro vagy cross nekem mindegy, csak fogjon porban sárban... only offroad)

Hátra: 120/80 18" (vagy hasonló)
Előre: 90/90 21" (vagy hasonló)

Lényeg, jó legyen a felnimre, és elérhető áron...

Valami ajánlat?
sziasztok,
új gumikat szeretnék venni fz6-ra. A véleményetekre lennék kíváncsi, melyik lenne a legjobb választás.
-bt023
-rennsport metzeler
-sportec M3 metzeler
-roadtec Z6 metzeler
Kezdő motoros vagyok, szval nem akarom gyílkolni a gumikat egyáltalán, de azért nem is 60-al szeretnék közlekedni. Az utak sajna elég rossz minőségűek mifelénk (kátyus, koszos). Ha már kapásból csak egyet kizárnátok, már nagy segítség lenne! (inkább a jobban tapadó gumit preferálnám ha lehet mivel sajnos kb egy hónapja elcsúsztam a mocival, és ezt most a gumira fogom, mert kb30-40-el mentem, de lehet 1xűen csak hideeg volt...)
Üdv!
Tud valaki új (és nem sokéves) Michelin Pilot Road 2 -t 120/70 17" 180/55 17" méretekben 65.000 alatt ? :)
+ Pilot Road 3 ról mit gondoltok van már tapasztalat? megéri azt a párezer pluszt?
18-as hátsó gumit keresek elfogadható áron. üdv 160 180as körüli lenne okés
Dobj 1 mailt!
3.50-3.75 -ig felmegy.